Mike - BIO

19. září 2011 v 15:05 | CarolC |  MD - Bio
Click to view full size imageCelé jméno: Michael Ryan Pritchard
Narozen: 4. 5. 1972
Místo narození: Berkeley - Kalifornie (USA)
Barva očí: Modrá
Barva vlasů: Hnědá
Výška: 178 cm
Stav: Ženatý s Brittney od 14. března 2009
Děti: Estella Desiree (Stella) s bývalou manželkou Anastácií (duben 1997), s Brittney - Brixton Michael (11. října 2008), Ryan Ruby Mae (listopad 2010)
Rodina: Je adoptovaný, jeho adoptivní rodiče se rozvedli, když Mikeovi bylo 7 let, poté se opět vzali. Mike má nejméně jednu sestru jménem Myla.
Nástroje: Baskytara, farfisa, kytara, bicí a baseballová pálka
Firmy: Vlastní Rudy's Can't Fail Cafe
Další skupiny: Foxboro Hot Tubs,The Network, The Frustrators, hrál s Screeching Weasel, Crummy Musicians, a Squirtgun

Michael Ryan Pritchard známý jako Mike Dirnt se narodil 4. 5. 1972. Jeho matka byla závislá na heroinu, a tak ho dala k adopci hned po narození.
V 7 letech se jeho adoptivní rodiče rozvedli, Mike žil chvíli se svým adoptivním otcem, ale poté se přestěhoval ke své adoptivní matce. Jeho navlastní sestra se z domu odešla ve 13 letech a sám Mike říká, že se tam děli podivné věci. Například, jeho matka zůstala jednou celou noc venku a když se ráno vrátila domu, tak rovnou se svým novým přítelem. Mike ho nikdy předtím neviděl, ale ani tak nebránolo, aby byl Mikovi představen jako jeho nový otec. Ten pak umřel, když bylo Mikovi 17 let.

Mike Dirnt se v 15 letech z tohoto domu odstěhoval a nějaká ten čas poté si pronajal pokoj i Billieho doma. Později žil v punkovém squatu. Mike chodil stále do školy a o víkendech žili projektem Gilman Street. Hrál společně s Billiem ve Sweet Children, tato kapela se časem přejmenovala na dnešní Green Day.
Mike pracoval jako kuchař a skoro ani neodmaturoval, protože jeho matka odmítla podepsat nějaké důležité dokumenty, k tomu určené. Mike nakonec střední školu absoluvoval a poté se přestěhovali s Billiem do squati v Oaklandu v Kalifornii. Toto místo bylo inspirací pro písničku jménem "Welcome to Paradise", tento song můžete najít na Kerplunk a Dookie.

Mike se v roce 1996 oženil se svou dlouholetou přítelkyní Anastácií a jejich dcera Estella-Desiree (známá jako Hero, tuto přezdívku jí dal právě Mike) se narodila v dubnu 1997. Nyní jsou s Anastácií rozvedení, ale stále jsou velmi dobří přátelé. V roce 2004 se Mike oženil znovu, se Sarah. Ta ho ale opustila, protože Mike byl hodně pryč (díky natáčení American Idiot).
V březnu roku 2009 se oženil se svou současnout ženou Brittney. Nyní žije v kalifornském Oaklandu, kde společně s Birttney vychovává své dvě děti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama