Tré - BIO

19. září 2011 v 15:53 | CarolC |  TC - Bio
Click to view full size imageCelé jméno: Frank Edwin Wright III.
Narozen: 9. 12. 1972
Místo narození: Willits - Kalifornie (USA)
Barva očí: Modrá
Výška: 178 cm
Stav: Zasnoubený se svou přítekyní Denou
Děti: Ramona (leden 1995) se svou bývalou ženou Liseou, Frankito ("Little Frank") se svou bývalou ženou Claudií (2001)
Rodina: Vyrůstal v Kalifornii s polečně s otcem a jeho dvěma sourozenci
Nástroje: Bicí, akordeón, kytara
Další skupiny: The Network, Foxboro Hot Tubs... hrál s The Lookouts a Samiam

Frank Edwin Wright III., více známý jako Tré Cool se narodil 9. 12. 1972 ve Frankfurtu (Německo). Je nejmladší člen kapely a vyrůstal v horách Mendocino v Kalifornii s otcem a dvěma sourozenci. Jeho otec byl pilot helikoptéry ve Vietnamu, poté se přestěhovali do USA.
Jejich soused v USA byl Lawrence Livermore, který vlastnil punkovou kapelu the Lookouts.
Když bylo Trému 12 let, tak ho právě Livermore dosadil do této kapely a dal mu přezdívku Tré Cool (tres je ve francouzštině slovo pro "velmi"). Po natočení prvního Green Day CD bývalý bubeník John opustil kapelu a post bubeníka zde převzal Tré. Tré byl v této době už 5 let známý v Gilman Street a s Green Day hraje stále i nyní.

Ve druhém ročníku střední Tré škole opustil, ale nakonec i tak složil zkoušku a získal GED. Dokonce poté pokračoval ve studiu na Community College. Z vysoké školy musel ale odejít, kvůli požadavkům na Green Day turné - nezvládal by kapelu se školou. Trého tatínek vlastnil malou dopravní společnost, a tak starý bookmobile předělali na tourbus a tatínek je tímto dopravním prostředkem vozil po koncertech po celé zemi.

Jeho první dítě, dcera Ramona se narodila roku 1995, oženil se se svou přítelkyní Lisou Lions (matka Ramony), poté se rozvedli. Po tomto rozvodu se oženil v květnu 2000 s přítelkyní Claudií, se kterou má Frankita. I s Claudií se v roce 2003 rozvedl a nyní v březnu (2011) se zasnoubil se svou přítelkyní Denou.

Přeloženo z GDA.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama