Únor 2012

28 den (30 dnů Green Day) - Tvůj oblíbený nevydaný Green Day song

29. února 2012 v 23:11 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Jasný jako facka! Opět! Jsem ráda, že se nemusím dlouho rozmýšlet 8). Mým naprosto nejoblíbenějším a nejmilovanějším nevydaným songem od Green Day je Hearts Collide! Naprostá dokonalost a Billieho zvolání "Babyyy bayyyyy" - no já nemůžu :D! Prostě mám pro ten song slabost... pro mě neexistuje žádný jiný lepší nevydaný song od GD, toto je můj vítěz. Láska na první poslech bez kterýho by to nešlo! :D LOVE IT!

Love conquers every time when two hearts come to collide.
You're the card in my valentine and the candy hearts in my mind.

And true love is the rule, and you're nobody's fool.
The ship's coming to the light and it was love at first sight.

Baby, baby, you're the light and the flame burns in my mind's eye.
When triumph bleeds into bliss, and I knew it from the first kiss.

Tonight, hearts collide. Hearts collide. Hearts collide.

When triumph bleeds into bliss, and I knew it from the first kiss.
Tonight, hearts collide. Hearts collide. Hearts collide.
Tonight, hearts collide. Hearts collide. Hearts collide.
Tonight, hearts collide. Hearts collide. Hearts collide.
Tonight, hearts collide. Hearts collide. Hearts collide.


Tré Cool v Gretch family

29. února 2012 v 23:03 | CarolC |  Články
Během prvního měsíce tohoto roku jsem tady psala článek o Trém a Mikem, že navštívili NAMM show (CA), na které nejspíš Tré přestoupil od Leedy právě ke Gretch.
Tyto zprávy už ale nyní nejsou už jen pouhé spekulace, ale je tomu tak - Tré je opravdu u Gretch. Na svých oficiálních stránkách Gretch uvedli článek, ve kterém Tré Coola vítají do své rodině.

27 den (30 dnů Green Day) - Tvůj oblíbený live Green Day song

28. února 2012 v 20:48 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
To je zase otázka! :D To je přece předem jasný! Je to přeci King For A Day společně s Shout a to za to stojí přeci a to za to stojí přeci JÉ JÉ JÉÉÉ! Zažila jsem to live a byl to jeden z nejlepších momentů koncertu :DDD. Vůbec mě King For A Day nebaví jako mrtvák, ale jako živák to je naprosto dokonalý a naprosto to nemá chybu a já to miluju :D.

26 den (30 dnů Green Day) - Tvůj nejméně oblíbený Green Day song

27. února 2012 v 20:31 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Netřeba dlouhé rozhodování. Mám jasno již několik let :D. Naprosto nikdy jsem nemusela a stále nemusím Macy's Day Parade. Ta písnička je hrozná sama o sobě - mám pocit, jako by jí Green Day nikdy osobně nesložili xD. Ten klip je taky hroznej. BJ tam je taky hroznej, je tlustej oplácanej, hlavu má kulatou jak merunu na čutání a hlavu alá tenisák. No prostě děs! Horor! Nikdy to nechci slyšet a jestli mě chcete zabít a chcete, aby moje uši uhnily na podlaze, tak mi pusťte právě toto! xD

Rozhovor s Tomem Kittem o jeho práci na AIM

27. února 2012 v 9:33 | CarolC |  Články
Kristin Friedrich z Centre Theatre udělal nedávno rozhovor s Tomem Kittem. Právě Tom Kitt dělal pro muzikál American Idiot zvukové aranžmá - upravil písně od Green Day, tak, aby se hodily do muzikálového podání.

V rozhovoru řekl například následující:
"Jako spisovatel sbírám všechny vlivy, zejména pokud mi pomáhají utvářet můj hlas. O Green Day jsem se toho hodně dozvěděl. Jsou to fenomenální skladatelé, kteří mají vrozený dar pro psaní silných theatrálních a dramatických beatů. Protože v divadle to je vše o příběhu. Jako skladatel si můžete vybrat jakýkoliv styl a můžete se pokusit z toho udělat něco autentického, ale na konci dne, pokud nedodáte příběh, kterému by se mohli lidé věnovat, budete mít problém."

Celý rozhovor najdete na těchto stránkách.

25 den (30 dnů Green Day) - Číslo,kolik plakátů máš na zdech

26. února 2012 v 17:18 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Píšu z hor, jsem s mamkou do středy na horách (v krásném hotelu v Harrachově :P) - přímo v centru Harrachova - od dnešního dopoledne.
Nevím to přesně kolik mám plakátů jelikož jsem si to předem nespočítala xD, ale když jsem je počítala minule, tak jich bylo +/- 20. Zeď nad postelí mám totálně polepenou, i skříně a na skříních mám i z netu vytištěný a nalepený jejich fotky. Jsem blázen :D. Taky mi na zdi visí paličky od bicích, na kterých je zfalšovanej podpis Tré Coola, jednou mi je věnoval kamarád co před x lety chodil na chat :D. Sranda je, že ten podpis vypadá celkem věrohodně xDDD.


24 den (30 dnů Green Day) - Kdy jsi se stal Green Day fanouškem

25. února 2012 v 21:06 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Fanouškem jsme se stala v roce 2005 na přelomu června/července, když jsem je viděla na LIVE 8 a od té doby se to se mnou veze :D. Posledních pár dnů se to se mnou opět veze naprosto totálně a já tady neposlouchám nic jinýho a neustále hledat něco na blog a starám se o blog - což jste si určitě všimli - že je to tady živější xD. Takže je poslouchám už vážně dlouho a řekla bych, že to je už láska na celej život... i by stálo něco si na tělo vytetovat s touhle tématikou :D.

23 den (30 dnů Green Day) - Číslo Green Day songů,které máš v iPodu/MP3 překrávači

24. února 2012 v 20:24 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Ve svém ipodu mám celkem 126 písniček od Green Day. Toto číslo zahrnuje jak jejich celé alba, tak i písničky, které na řadových albech nebyly vydány + také i album AI v muzikálovém zpracování.
To ale není to jediné co mi v ipodu hnízdí a je to společné s Green Day. Dále tam mám totiž všechny písničky od The Frustrators, ve kterých hraje Mike na basku, ale mám tam i The Network. Foxboro tam teď nemám ale asi tam brzo opět budou jelikož posledních pár dnů na Greenech totálně vysim a nehraje mi tady nic jinýho, když nepočítám Dead By Sunrise xD.