Duben 2012

Se srdečným pozdravem k pálení čarodejnic :)

30. dubna 2012 v 18:26 | CarolC |  O blogu
Nebudu tady nadhazovat takový kecy "Tak dneska nás upálej," jelikož to slyšíte holky ze všech stran a počítám, že to úplně každou dohání k šílenství - stejně jako mě.
Jak si vy budete užívat dnešní den? Jdete někam? Já to tenhle rok pojmu netradičně. Už dlouho jsem na čarodejnice nikde nebyla, a tak tento rok vyrážím netradičně s kamarádama na inline dráhu na brusle. Bude to hodně zajímavý jelikož jsem na tom enstála několik let a ani nemám chrániče a bojím se na to jak blázen :D.

Chci vám tedy všem popřát, ať si ten dnešek všichni krásně užijete... navíc je zítra svátek a nejde se do školy ani do práce takže se bude moct krásně ponocovat... navíc je právě na dnešek úplně krásné počasí. Užívejte si teda dnešek a mějte se krásně ;).

Nové video ze studia (14. díl)

28. dubna 2012 v 20:27 | CarolC |  Videa

Cover Hitchin' A Ride

27. dubna 2012 v 11:57 | CarolC |  Videa
Zpěvačka Florence Welch společně s kapelou Blood Orange zahrála v Ace Hotel & Swim Club cover písně Hitchin' A Ride.
Můžete si vzpomenout, že během vystoupení Green day na akci Not So Silent Night vytáhle Billie Joe Florence na stage a věnoval jí Bornout.
Ještě předtím než byla tato žena/slečna slavnou, tak přehrála celé Nimrod pod nízvem Team Perfect. Na její původní cover se můžete mrknout zde.

Nové video ze studia (13. díl)

25. dubna 2012 v 21:56 | CarolC |  Videa

MTV - Top 10 Green Day

25. dubna 2012 v 17:59 | CarolC |  Články
České MTV do programu opět zařadilo tématickou Top 10 s Green Day. Na tématický klipový blok s Green day se můžete těšit zítra (26. 4. 2012) od 17:40 hodin.
Jste zvědavý jaké klipy budou hrát? Já také :).

S Joeym?

24. dubna 2012 v 22:24 | CarolC |  BJ-Foto

Tak to mě zabilo! xDDDD

24. dubna 2012 v 22:14 | CarolC |  TC-Foto

Nizozemsko

22. dubna 2012 v 20:47 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Ahoj! Tak už jsem zpět z víkendového výletu do Nizozemska. Do Prahy jsme se vrátila dnes před 12 dopolední hodinou.

Musím říct, že to bylo úžasné a já jsem úplně nadšená. Jela jsem s mamkou, její kámoškou z práce a její sestřenkou tedy mojí tetou. Byla sranda, nasmály jsme se, poznali jsme společně s dašími turisty co s náma jeli také nové kouty Evropy. Cesta autobusem byla zdlouhavá, ale nebyla tak hrozná jak jsem očekávala.

Nizozemsko je prostě jedním slovem Ú Ž A S N É! Slibuji, že jsem v té zemi nebyla naposledy, chci se tam vrátit ještě tak 100x :D.
První zastávkkou našeho zájezdu byl v sobotu ráno před devátou obrovský park plný rozkvetlých tulipánů. Vonělo to tam květinami ze všech stran - něco pro alergiky :D, ale mně se to proste líbilo. Škola, že jsme tam zůstali jen dvě hodiny, protože to je tak hrozně velké, že jen procházením, tak, abyste to prošli důkladně celé byste strávili počítám cca 3 dny :D. Bohužel v poslední půlhodině nám začlo tak nepředstavitelně lejt, že jsme se museli běžet schovat do autobusu.
Další zastávkou byl skanzen s několika větrnými mlíny. Tam jsme taktéž navštívili výrobnu domácích sýrů a hned si balení tří sýrů koupili + pravé nefalšované holandské kakao mmmm! Opět jsem se tam nezapomněla stydět na Čechy. Ve chvíli, kdy jim bylo řečeno, že ochutnávka sýrů je zcela zadarmo, tak se od těch chladících boxů nehli a s odpuštěním to žrali pod hrstech ty kostičky sýrů. Vážně ostuda :/. Po prohlídce sýrů jsem si utíkala k ohradě podrbat kozu, která mě málem kousla :D a poté jsme vyrazili všichni k větrným mlýnům, na jeden jsme po vnitřních "schůdkých" vylezli na vyhlídku abychom viděli do kraje. Pohled krásný ovšem zataženo, a tak toho moc vidět nebylo.
A po této exkurzi skanzenu jsme už konečně vyrazili do hlavního města - Amsterdamu. Tam jsme byli do půlnoci a poté vyrazili do ČR. V Amsterdamu jsme prošli několik obchodů, květinové trhy, kde si mamka nakoupila několik cibulek tulipánů. Večer jsem šla s mamkou na prohlídku domu, kde žila Anna Franková s rodinou. Byl to úžasný zážitek... ty emoce jaký tam na mě padaly se prostě nedají popsat.
Poté jsme chtěli na projížďku lodí po kanálech města jenže bohužel všichni nějak předčasně zavřeli a tak jsme od 9 od večera neměli co dělat. Seděli jsme tedy na hlavní třídě na lavičce a povídali si.

Z výletu do Nizozemska jsem tedy nadšená a unavená. Hrozně moc s emi to líbilo a nelituji ani jedné jediné minuty strávené tam. Hrozně moc jsem nadšená z té atmosféry města a "venkov" tam je taky krásný - hlavně ty malé rodinné domkyx s krásně upravenýma zahradama, které nejsou nikterak velké, ale za to útulné a to naprosto všechny.

Jestli chcete vidět nějaké foto, tak v celém šlánku ;)

Away

20. dubna 2012 v 15:04 | CarolC |  O blogu
Ahoooj! Chtěla jsem vám ohlásit, že tady teď na víkend nebudu takže nic nečekejte. Dnes v 18:30 odjíždim z Prahy z Florence na víkendový poznávací zájezd do Nizozemka. Jestli chcete vědět kam přesně tak do Holandska do hlavního města - Amsterdamu.
Navštívíme tam známý květinový park, projedem se na lodičkách po městě a na co se těším nejvíc je to, že navštívíme dům Anny Frankové. Kdo četl Deník Anny Frankové, tak určitě ví co myslím. Ano, přesně tam 8). Relaxační týden strávený v autobuse a jednom nádherném koutě Evropy. Už teď se těším 8)... na co se netěším, tak na cestu autobusem :D,

Mějte se tedy krásně, užívejte si víkendu a já se v neděli odpoledne zase vrátím a všechno doplním ;).

One Nine Nine Four dokument

19. dubna 2012 v 23:27 | CarolC |  Články
Je to opravdu už hodně hodně dlouho co jsem psala na blogu (ještě na tom starém) o dokumentu jménem One Nine Nine Four. Tento dokument se věnuje punk-rockové hudbě z dob 90 let. V dokumentu můžete vidět rozhovor s Billiem či Larry Livermorem nebo snad i se členy Blink 182.

Dokument vyšel v roce 2008 a teď se na něj na internetu můžete kouknout právě teď: