Červen 2012

Rok se s rokem sešel...

29. června 2012 v 11:19 | CarolC
a jsou tu opět prázdniny. Pro někoho očekávaná doba odpočinku, pro někoho jako já, kdo má prázdniny už nejmíň 14 dnů, díky vysoké školy či maturitě nic světobornýho :D.

Nejdřív tedy uděláme to "pracovní" a pak se dámě na to příjemnější.

Co se frekventovanosti článků o prázdninách týče, nemělo by docházet k nějakým výkyvům jelikož nic na prázdniny krom 6 dní v práci nemám :D. Maximálně někam pojedu na pár dnů, ale jelikož vlastním vlastní notebook a O2 flashku s přenosným internetem, tak bych to na nějakou neaktivitu rozhodně neviděla.
Jestli mám na prázdniny něco naplánovaného a vím, že to 100% bude tak v polovině srpna. Jedu s mamkou, babičkou a dědou na výlet do Brna. Je to pouze přes jednu takže neaktivita se konat nebude.
Vlastně co se týče blohu, tak jsem ráda, že nic naplánovaného nemám. Proč? V září vyjde očekávané album !UNO!, takže přes prázdniny bude určitě ještě mraky článků a novinek. Nebudete se tedy nudit jestli zrovna budete u internetu :D.

Delší neaktivita tenhle blog čeká až 1. září cca 12 dnů. To totiž vyjedu hned začátkem školního roku so Španělska, slunit se k moři. Opět na pobřeží Costa De Sol a opět kousek od města Malagy akorát budem v hotelu, ve kterém jsme minulý rok nebyli. Budem v hotelu, který je od toho z minulého roka vzdálen 2km po pláži.
Vůbec mi to nevadí, že jedem na skoro stejné místo jelikož to tam je úžasný 8). Ano, hrozně se těším k moři 8)... menší radost mám ovšem z letadla :D.

A teď k tomu příjemnějšímu.
Chci vám všem tady na blogu popřát krásně strávené prázdniny. Užíte si ty letní měsíce plná volna a poflakování co nejlépe umíte. Ať budete kdekoliv, dávejte na sebe pozor ať se tady na konci prázdnin zase všichni sejdeme. Dávejte bacha ve vodě ať se neutopíte, neskákejte do vod, kde to neznáte ať se neporaníte. Ano, jstou to řeci typu "maminka," ale opravdu nechci, aby se vám něco špatného přihodilo a abyste neměli akorát zničené prázdniny.
Taktíž doufám, že nikdo z vás nedostal nijak špatné známky a že nemusíte např. k reparátu.

To je asi vše co jsem chtěla říct. Prostě: UŽÍTE SI PRÁZDNINY JAK NEJLÉPE UMÍTE, ALE I TAK NA SEBE DÁVEJTE POZOR! ;)

Spin: Working Class Heroes

29. června 2012 v 11:00 | CarolC |  Články
Spin vydal článek "Working Class Heroes," ve kterém se píše o třech nadcházejích albech od Green Day. Celý článek je založen na rozhovoru s Billiem z magazínu Rolling Stone. Tudíž nic nového. Přečíst si ho ale samozřejmě můžete.

!Tré!

29. června 2012 v 10:55 | CarolC |  Videa
A máme tady video ke třetímu albu z triologie - !Tré!. Tak se mrkněte ;).
Album vyjde 15. ledna 2013 (takže konec světa nebude... xDD)

Design (0.6)

28. června 2012 v 21:15 | CarolC |  Designs
A máme tady opět nový design a troufám si říct, že se bude líbit málo komu. Ano... i mně připadá divnej. Byly tady už mnohem lepší designy, ale zase nutno říci, že barevně k otmu albu pasuje :D.
Je to takový chaotický a bez nápadu, ale s tím teď už bohužel neudělám teď vůbec nidc. Možná když se mě zmocní nějakej nápad, tak to udělám opět ve stejném stylu ale prostě zpracované.

Furt zo ale není nejhorší, viděla jsem už i fdaleko horší designy... vlastně se to ani designama nedalo nazvat :D. No tak komentujte a nebojte se kritiky, jelikož vás budu plně chápat. A pardon jestli se vám opravdu nelíbí :(.
Spokojenost: ** a půl (50%)
Od 28. 6. 2012 do 5. 11. 2012

LIVE 8

27. června 2012 v 10:43 | CarolC |  Videa
LIVE 8 byl charitativní koncert, díky kterému jsem Green Day poznala. Na této akci zahrálo několik superznámých interpretů a mezi ně patřili právě i Green Day. Koncert se odehrál 2. července 2005 v Berlíně v Německu.
Kruci, to už je pěkná řádka let. Kdo by řekl, že za 7 let od roku 2005 budu mít furt ráda Green Day, budu o nich blogovat. Kdo by řekl, že mi to vydrží, mně, která neustále mění svoje rozhodnutí a názory :D. Navíc, Berlín taky teď miluju a mám hrozně ráda Německo celkově a němčinu :D.

No prostě... tady jsou všechny video z LIVE 8. Uvidíte tam všechno co Green Day odehráli v podobě American Idiot, Holiday, Minority a We Are the Champions.

American Idiot

Holiday

Minority

We Are the Champions

Na fotce můžete vidět, že ve stejnou chvíli se LIVE 8 pořádalo v několik světových metropolích. Jednou z nich byl právě Berlín, kde zahráli Green Day.
File:Cities participating in Live 8.png

Uno! - Track list

26. června 2012 v 20:18 | CarolC |  Články
Tak už je známý oficiální track list k prvnímu albu Uno! Track list je následující:
1) Nuclear Family
2) Stay The Night
3) Carpe Diem
4) Let Yourself Go
5) Kill The DJ
6) Fell For You
7) Loss Of Control
8) Troublemaker
9) Angel Blue
10) Sweet 16
11 Rusty James
12 Oh Love

Design pro Margie

26. června 2012 v 11:48 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Jak víte, ráda dělám designy a právě teď jsem jeden dodělala pro jednu slečnu, která má velice pěkný blog o Black Veil Brides.
Už jsem jí dělala design dělala dřív a teď se mi po nějaké době opět ozvala, že by byla ráda, kdybych jí udělala nový. Tak jsem se do toho pustila. Výsledek vypadá následovně. Předtím jsem ho dělala v barvách žluto-černých a teď jsem žlutou nahradila červenou a doplnila bílou. Tak snad se bude líbit :). Taktéž jsem na její přání totálně překonala menu :).

Tak snad Margie bude blogit sloužit a dělat radost ještě mnoho let :).

Billie Joe oznamuje

26. června 2012 v 10:12 | CarolC |  BJ - Zajímavosti
Billie Joe na svůj twitter přidal následující zprávu:
"UNO! DOS! TRE! Finished!!"
- "UNO! DOS! TRE! Dokončeno!"


Oh Love 16. července!

25. června 2012 v 20:43 | CarolC |  Články
První singl z očekávané desky Uno! vyjde již 16. července. Prvním singlem z tohoto alba bude píseň jménem Oh Love.

Nezbývá než se jen těšit ;).

Ovečkin :D

24. června 2012 v 23:15 | CarolC |  BJ-Foto
Zdroj: Lufi