Prosinec 2012

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

31. prosince 2012 v 16:13 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Všem bych vám teď chtěla srdečně popřát šťastný nový rok 2013. Ať je pro vás ještě lepší než byl rok tenhle ;). Dále vám a vaším blízkým přeji hodně zdraví, jelikož ať si říká kdo chce co che, to zdraví je opravdu důležité a máme každý jen jedno. Ať se vám taktéž daří ve škole či v práci.

!PROSTĚ VŠEM TO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU 2013!


P. s.: Jak budete vlastně trávit tento poslední den v roce vy? Půjdete někam? Budete doma? Já se musím přiznat, že budu doma a to stejně tak jako v minulém roce. Nutno uznat, že mě to ani nikam slavit netáhne a že od samého začátku plánování Silvestra mám naplánované, že budu doma! :D

P. s. 2: A prosím vás! Dávejte pozor na tu pyrotechniku ať se tady zase všichni ve zdraví sejdeme... a nepřežeňte to moc s alkoholem ;D.

Billie Joe nám zanechal takovouto krásnou zprávu

31. prosince 2012 v 16:00 | CarolC |  BJ - Zajímavosti
"Milí přátelé
Chtěl jsem vám všem poděkovat za projevenou lásku a podporu, kterou jste ukázali, za posledních několik měsíců. Věřte mi, že nezůstala bez povšimnutí a já jsem vděčný, že mám tak úžasné přátele a rodinu. Je mi den ode dne lépe.

Tak teď, bez dalších okolků, musí show pokračovat. Nemůžeme se dočkat turné a jak budeme naplno žít. Naše vášeň jen posílila.
Šťastný nový rok
Milujeme vás všechny
Rage and love
XX
Billie Joe

P. s.: turné začne v březnu"

Design 0.8

30. prosince 2012 v 18:11 | CarolC |  Designs
Fuf, to jste se lekli co? Ano, je tady nový design... tentokrát na téma posledního alba z triologie. Musím říct, že s emi do toho závěrečného designu na toto téma vůbec nechtělo (a podle toho to taky vypadá), ale když jsem včera uviděla ten úžasnej novej design u Tracy, který se mi mimochodem absolutně líbí a já se tam teď chodím jen tak dívat :D, tak jsem si řekla, že je na čase to tady taky předělat. Ovšem. Jak říkám, na design u Tracy to prostě nemá.
Zkoušela jsem tři varianty na toto téma, jenže tohle dopadlo asi nejlíp a už jsem neměla dílu vytvářet variantu č. 4... dopadlo to tedy tak... jak to dopadlo.

Nebojte. Nebude to tu strašit dlouho. Brzo bych chtěla udělat design nový :).

Spokojenost: * (z 5*)
od 30. 12. 2012. do 11. 1. 2013


Billie?

29. prosince 2012 v 22:58 | CarolC |  BJ-Foto
http://24.media.tumblr.com/tumblr_marp740edW1rgmauro1_1280.jpg


Recenze ¡DOS!

27. prosince 2012 v 21:29 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
http://cdn.pastemagazine.com/www/articles/2012/11/13/green-day-dos.jpg?1352800870Bylo by hodno napsat recenzi, tedy můj názor na album ¡DOS!. Nemyslíte? Prvně jsem myslela, že napíšu něco ve stylu "LEDA SI S TIM VYTŘÍT PRD*EL!," ale dneska jsem se do toho alba zaposlouchala a už to tak jednoduchý nebude. Už totiž nejsem názoru, že tam vše stojí za velký kulový a nic se nedá poslouchat.

Jak jsem již říkala, prvně mě album nenadchlo. Byla jsem z toho dá se říct zděšená, jak Greeni mohli takovou hrůzu vyplodit, ale když jsem se dneska do toho zaposlouchala, tak musím uznat - není to tak hrozné. Ba naopak, najdou se tam některé opravdu dobé písničky. Nejvíce bych asi vyzvedla píseň jménem Stray Heart, jelikož ta mě upoutala už při prvních slovech a tónech. Slyšela jsem jí jako první a prostě se mi líbí ten naléhavý refrén. Billie Joe tam má pěknou barvu hlasu a na mě to působí jako kdyby to patřilo pod Foxboro Hot Tubs a to se mi na tom ohromně líbí, jelikož doslova žeru zvuk Foxboro Hot Tubs!
Dobrá píseň je taky Lady Cobra, rovnež jí nemám co vytknout, rovnež z toho cítím ten můj milovaný rock'n'roll! Ten ženský hlas se mi tam opravdu líbí.
A Nightlife, taky dobrá. Uplně skvěle by se mi asi nejlíp poslouchala v situaci, kdy bych seděla v pozdních až ranních hodinách v baru zmožená panákama a tohle by tam začalo hrát. Nevím proč, je to první co mě napadlo, když jsem tuhle písničku slyšela. Nechci říct, že by se mi ta písnička tím pásem nelíbila, právě že se mi líbí :D.
Ba naopak třeba taková Makeout Party mě totálně nudí. Zatím jsem na té pisničce nenašla, krom toho, že mi to snad nějakým způsobem připomíná Nimrod :D. Bohužel, Stop When The Red Light Flash by mi taky nechyběla, kdyby vůbec neexistovala :D.
Abych to ale zas moc nehanila, tak mám taktéž ráda Lazy Bones, má takovej správně nasranej text... taková krásně nasraná. Miluju nasraný písničky od Green day 8) :D.

K ostatním se vyjadřovat nebudu jelikož furt nevím jestli se mi líbí nebo ne, ale tyhle písně, které jsem tu teď vyjmenovala jsou pro mě vlajkový :D.

Rozhodně z toho nakonec nejsem tak zklamaná jako z ¡UNO!. Jako celek totiž na mě tohle album působí perfektně. Když si to pouštím, tak většinou celý album kompletně, ale nemám chuť si pouštět jednotlivé písně, tak vlastně nevím jestli je to tak správně nebo ne :D. Ale jak říkám, jako celek dobrý :).

X-Kid

26. prosince 2012 v 11:05 | CarolC |  Videa
Jak psal Musicserver - "asi nejlevnějš videoklip v dějinách hudby" xD

Dárky dárky dárky!

25. prosince 2012 v 11:36 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Zdravím! Tak jak jste spokojení s nadílkou? Já maximálně a to jsem ani nedostala nic s Green Day, ale to je jedno, protože jsem si nic takovýho stejně nepřála :D
Musím říct, že tentokrát měl Jéža opravdu dobrou ruku při výběru dárků. Tak spokojená s nadílkou jsem už dlouho nebyla :). Dostala jsem nějaké to oblečení na sebe (které jsme si vybrala sama). Takže naprosto úžasná šedivobílá mikina, šedivé triko s nápisem NYC a černé triko s vlkem 8).
New sweatshirt no. 2. :P New t-shirt no. 2 New t-shirt
Dále taky naprosto úžasná taška, o které basním už asi od října a neustále jsem otravovala s mamku jestli už jí koupila :D.
My new bag! 8)
Taky jsem dostala knížku. Vánoce bez knížky by pro mě nebyly správný Vánoce. Knížka k Vánocům je pro mě prostě nutná věc! :D Tentokrát jsem dostala autobigorafický román "Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem" od Joanne Greenbergové. Autorka v knize popisuje, jak jí někdy v jejích 16 letech léčili ze schizofrenie.
Dlouho taky žvaním o hře Carrcassone, což je vlastně společenská hra, ve které se buduje hrad a jeho okolí. Maximální spokojenost s tímto dárkem, konečně tu hru mám! 8)
Pod stromkem pro mě byly schované i 2 tisíce. Už vím na co je použiju. Už dlouhoou dobu mě hrozně baví fotit, zrcadlovku si půjčuju od bráchy ale to není vončo a navíc se člověk neustále musí řídit tím, jestli brácha má zrovna čas to svoje zrcadlo fotit. Tudíž jsem se domluvila s mamkou, že mi půjčí na koupi zrcadlovky mé vlastní - mezi svátky bych jí měla mít! 8) Takže ty 2 tisíce co jsem dostala pod stromkem, půjdou na první splátku foťáku :).

Od babičky s dědou jsme dostali celá naše rodina společný dárek - rotoped! Což je výborná věc, bude v obýváku, takže budu moct cvičit a u toho civět na bednu, co víc si přít? :D Od babičky jsem taky dostala základní sadu věcí na tvoření bižu 8). Díky babi, že jsi mi to dala, jelikož jsem neměla odvahu na to, koupit si to sama :).

Zítra nás čekají dárky ještě u druhé babi s dědou :). Musím říct, že jsme tedy zatím naprosto spokojená a uvidím, co ještě zítra Jéža přinese :).

A co vy? Co jste dostali? Z čeho máte radost? Pochlubte se mi do komentů ;).

Šťastné a veselé!

23. prosince 2012 v 22:07 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Pochybuju, že zítra budete sedět na počítači, tak to napíšu už dneš večer.

Chci vám všem strašně moc popřát krásné a veselé Vánoce. Krásně si je užíte, koukejte na pohádky, poslouchejte koledy, užívejte si čas se svými nejbližšími. U večeře dávejte pozor na kosti a nezapomeňte na tradici, že když od stolu někdo během večeře vstane, tak byste se nemuseli už příští rok sejít.
Taky se prosím nepřejezte salátu a cukroví ať vám není u rozbalování dárků ouvej ;).

Prostě a jednoduše, mějte se krásně. užívejte si to - je to přeci jen jednou ročně ;).

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VÁM VŠEM!