Červen 2013

Inspirace na prázdninový poslech

30. června 2013 v 10:37 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Napadlo mě, že třeba máte rádi hudbu, ale nmáte co poslouchat. Napadlo mě tedy udělat článek "Alba, která určitě přes prázdniny musíte slyšet." Nebude se jednat o nějaké neznámé alba nebo neznámé interprety. Myslím, že alba jsou dost provařená, ale třeba zatím jste je neslyšeli a váháte nad tím.

Která alba tedy doporučuji?

30 Second To Mars - Love Lust Faith + Dream
Spousta lidí nadává a tenhle nový počin kapely se jim nezdá. Já se ptám ale proč? Spousta lidí nadává, že to nejsou Secondi, že tam je moc elektroniky. Opět se ptám proč? Buď lidi nadávají, že kapela na nové desce nezměnila zvuk a nebo že ho změnila. Je jasný, že a přirozený, že každá kapela svůj zvuk s novým a novým albem mění.
Proč si právě poslechnout tohle album? Najdete tam spousty dobrých písní jako City of Angels nebo Do Or Die (podle mě dve nejlepší písně z alba). Mimo normálních písní tam také narazíte na povedené instrumentálky. Co víc? Potřebujete ještě něco slyšet? Tak tedy, je to Jaredovo hodně osobní album, pokus ho tedy chcete poznat více, pusťte si album a pročtěte si texty ;).

Paramore - Paramore
Vcelku nové album od téhle kapely. Svůj přehrávač ve svém telefonu si ale už bez tohoto alba nedokážu představit. I když tam je podle mě már nudných pasáží, tak i tak stojí za to si zkusit tenhle jejich nový počin poslechnout. Za mě doporučuji třeba hned první písničku - Fast In My Car.

Fall Out Boy - Save Rock And Roll
Tuhle kapelu jsem začala milovat ve chvíli, kdy ohlásili cca před 4 rokama rozchod/pauzu. Nyní se díky bohu (aspoň za mě) vrátili s novým materiálem, vrátili se s novým albem, které pojmenovali Save Rock And Roll.
Podle mě album od začátku do konce nabité hitama, ani jedna písničkamě tam nenudí. Jsou tam písničky, které si i po měsíci poslouchání dokážu pustit i 10x během dne. Naprosto famózní materál, podle mě jedno z nejlepších alb za poslední dobu a to ať si klidně skalní fanoušci nadávají, že jejich miláčci změnily zvuk a už to není to, co to bývalo.

Nutno uznat, že frontman za ty 4 roky výrazně zhubnul a je teď z něj fešák, to se musí nechat!
____________________________________
Doufám tedy, že vás alba aspoň trochu inspirovali a zkusíte si je poslechnout a jestli už jste je slyšeli, tak mi třeba napiště, jak se líbí vám ;)


Green Day v Rock&Pop

30. června 2013 v 10:16 | CarolC |  Z časopisů
rap07_titul.jpgGreen Day nyní najdete v nejnovějším čísle Rock&Pop. Jedná se o recenzi na jejich koncert, který odehráli v Bělehradě (Srbsko). Dále tam je i zmínka o Rock am Ring, kde Greeni také odehráli svůj set.

Info mám od Lufi z blogu, kde také píše, že kdyby někdo chtěl, tak ať jí napíše na email a pošle mu scany z časopisu ;)

Tak tu máme prázdniny

28. června 2013 v 11:06 | CarolC |  O blogu
Konečně nastal ten den, kdy začínají oficiálně prázdniny. Chci vám popřát krásné prožití prázdnin, mějte se krásně, užívejte si volna a dávejte na sebe přeci jen pozor ;)
Doufám, že se tady po prázdninách zase všichni sejdeme dohromady.

A jak na tom bude blog o prázdninách? Stejně tak, jako kdyby prázdniny nebyly. Prostě a jednoduše, budu přispívat jako kdy jindy. Déle bych mla během prázdnin chybět jen snad 2x. To se ale prvně připomenu ;). Hned z kraje července odjíždím od 2. 7. do 6. 7. na Rock For People. Jedeme společně s Magnumkou a ještě jedním kamarádem. Moc se na festival těším, určitě to budou fajn strávené dny. Nejvíc se těším na 30 Second To Mars (jedna z mých srdcovek a ještě k tomu navíc Jared :D), také se těším i na Billy Talent a doufám, že poznám další skvělé kapely. Poté dlouho nic a až zase začátkem srpna - to pojedu na 3 až 4 dny zanašima na dovolenou do chatiček.
Jinak bych tady během prázdnin měla být nepřetržitě,akorát budu tak 3x v týdnu chodit do práce, ale blog bych měla stíhat jelikož pracovní dobu budu mít od 14 h. do 21 h. Už rok a půl pracuju v kavárně, takže přes prázdniny tam budu také. Vůbec mi to nevadí, protože pracovat v kavárně jako servírka/baristka byl můj sen již několik let 8) Navíc, když budu chodit do práce často přes prázdniny, tak si vydělám hezký peníz :P

Takže prázdniny budou ve znamení blogu a práce. Proč ne! :)

UŽÍVEJTE TEDY PRÁZDNINY, SNAD MÁTE VŠICHNI ÚSPĚŠNĚ UZAVŘENÝ SEMESTR ČI KRÁSNÉ VYSVĚDČENÍ! ;)

Oni jsou všechno... navždy

27. června 2013 v 18:25 | CarolC |  Webmiss - výtvory/názory
Tohle bude dlouhý výlev, celý den se nudím a teď jsem si pustila po dlouhé době album American Idiot. Budu znít jako jako 17 letá holka, co je miluje první dva měsíce, ale o to víc se odráží ve mně to, co všechno oni pro mě jsou. Co všechno pro mě jsou Green Day.

Právě mi hraje American Idiot, první album, které jsem si od nich koupila, první jejich album, co jsem od nich slyšela a až teď po 8 letech přicházim k tomu, že právě tohle album všechno změnilo. Změnilo můj život, změnilo můj pohled na svět, změnilo mé chápání... změnilo mě celou... úplně od základů...
Ač jsem díky tomuto album utrpěla i pár bolístek, nelituju toho.
S Green Day nepřišli jen pěkné věci, ty pěkné ale převažují. Díky Green Day jsem poznala co je to šikana, ano... ošklivá 8 a 9 třída základky. Už jsem nebyla ta, co každýmu odkývala názor... už jsem nebyla ta, která poslouchala to co většina třídy, a tak byli lidi ve třídě zlý, hodně zlý. Až teď po letech mi dochází, že to byla šikana. Né z mojí strany, ale z jejich. V poslední době beru tuhle zkušenost i snad jako přínos. Přínos? Asi jsem se zbláznila. Ale právě tahle zkušenost, má snad za to, že bojuju... vedu válku se svým život, každý život je válka a já bojuju a bojovat budu vždy a do posledních sil. Ano, je to přínos, protože právě tohle ze mě udělalo tu silnou, tu silnou co se jen tak nevzdá.

Jen díky Green Day se země stal a stává ten člověk, jaký jsem teď. Uvědomuju si to všechno ale až teď. Dá se říct, že mě vychovali... dali mi rady do života. I díky nim jsem se naučila bojovat, poprat se s nepříznivýma podmínkama života, dokázali, že ve všem je naděje za lepší zítřky. Díky nim znám taky naprosto úžasné lidi, které můžu označovat za přátele a jsem hrozně ráda, že je po svém boku mám. Díky nim víc co je to hudba.

Provází mě životem ač o tom vůbec netuší a já jsem jim za to nesmírně vděčná. Díky nim jsem si našla co je to mít sen, díky nim si i svůj vlastní sen utvářím, o to zajímavější je, že oni do toho budoucího splněnýho snu patří. Jeto daleko, ale rýsuje se to a i když se to nevyrýsuje celý, kus určitě bude a já budu moct říct "Mám to! Dokázala jsem to!"

Neumím popsat slovy, co oni pro mě jsou, co jsem díky ním... ostatně podle textu to je dost vidět. Já je ale miluju... ač sice neobrážím jejich koncerty po Evropě, jako ostatní fanoušci, tak je stejně miluju.
Miluju to všechno co mě spojuje s Green Day. Vždycky budu jejich fanoušek a vždycky to každému s hrdostí na tváři odkývu. Oni jsou tady pro nás a já tady hodlám být pro ně a to nafurt... už nikdy to nechci jinak. Nikdy nechci být bez nich.

Mám ráda Green Day, mám ráda jejich rodiny, mám ráda jejich fanoušky... navždy

Billie Joe terčem otázek

27. června 2013 v 13:16 | CarolC |  Články
Billie Joe bude odpovídat na vybrané otázky fanoušků z Idiot Nation (opět připomínám, že se jedná o oficiální fanklub kapely).
Jak již je zvykem, otázky budou pokládat přímo fanoušci a ty nejlepší otázky se vyberou a BJ na ně poté odpoví. Pokud jste tedy členy Idiot Nation, tak můžete začít vymýšlet originální otázku. Dotazování bude ukončeno zítra, tedy 28. 6.

Design 1.1

26. června 2013 v 22:08 | CarolC |  Designs
Byla nuda, byla velká nuda. Proto jsem se ujala udělat nový design a stala se mi neodpustitelná chyba.

Nevím jak u vás, ale na mém a Magnumčiném monitoru přišel Mike o hlavu. Blbě jsem si vypočítala rozměry a takhle to dopadne. Upřímně mě to sere, protože se mi ten design hrozně líbila tohlecto to kazí - byla by potřeba design předělat, zmenšit ho. Přiznávám, že na to teď nemám sílu se s tím sr*t znovu. Můžu doufat, že mi to odpustíte a třeba to přehlídnete a když ne, tak asi budu nucena to předělávat znovu... což přiznávám, že se mi nechce, achjo.
Nebýt ale chudáka Mika, tak je to jinak moc pěkný design.

Teď je řada na vás, abyste to moje "snažení" vyhodnotili.
Spokojenost: ** (z 5) - to ta hlava!
od 26. 6. 2013 do ???

30 milionů "liků"

26. června 2013 v 16:24 | CarolC |  Články
Oficiální FB stránka Green Day má nyní 30 milionů fanoušků = 30 milionů liků "to se mi líbí." Green Day tedy patří mězi 28 nejpopulárnějších interpretů na Facebooku.
Aktivita se v posledních dnech na této stránce zvýšila. Admini přidávají oficiální zprávy, přidávají aktualizace o Idiot Nation a sdílejí fotky z oficiálního instagramu Green Day.

"Mistře?" ... "Děkuji"

25. června 2013 v 22:51 | CarolC |  GD-Foto
[x]

Bob Gruen o práci s Green Day

25. června 2013 v 21:43 | CarolC |  Videa
Ve videu se můžete kouknout na rozhovor s Bobem Gruenem (fotograf). Mluví o tom, jaké to je pracovat s Green Day.

Know Your Enemy jako trailer k filmu

23. června 2013 v 9:41 | CarolC |  Články
Píseň "Know Your Enemy," která pochází z alba "21st Century Breakdown" se objeví v novém animovaném filmu "Free Birds." Film bude mít premiéru 1. listopadu tohoto roku.

Trailer k filmu