Nastal čas ku změně...

31. prosince 2013 v 12:03 | CarolC |  O blogu
Ahojte všem.

Přicházím s novou a vcelku zásadní zprávou. Jak každý jistě ví, tak do nového roku by se mělo chodit s čistým štítem. To co neladí, tak doladit nebo se třeba toho i úplně zbavit. Proto i tady nastal čas k velké změně a je nutné jít dál. Je nutné to tady opustit. Je nutné tady prostě skončit. Jinak to nejde, jiné řešení není. Bohužel.
Na blogu o Green Day pracuju přes dobrých 7 let, ale někdy prostě nadejde čas něco udělat jinak, něco ukončit a jít především dál a jinou cestou.

Děkuju vám všem, kteří jste to tady četli. Každému z vás děkuji zvlášt a za každého návštěvníka jsem vděčná. Byl to tady moc hezky strávený čas.

A prosím čtětě dál...

Možná jste si všimli, že v poslední době se tady toho moc neděje. Moc věcí nepřibývá, ale když člověk už v tom necítí smysl, tak je těžké se do toho nutit.

Mám pro vás vysvětlení, vysvětlení tohodle všeho...

Již předrokem a půl se nám s Magnumkou zrodil plán. Plán o vybudování fanouškovského webu o Green Day. Opustit naše blogy, spojit se v jedno a začít společně na opravdové webové stránce. Rok a půl jsme na webu usilovně pracovaly, hledaly někoho, kdo nám web vytvoří a je za tím spoustu síly a nervů, protože to vážně nebylo jednoduché. Hlavně to také bylo těžké v tom, neprokecnout se a mluvit o tom tak, aby vás nic takového nenapadlo.

Tento čas ale nadešel a náš web již exustuje. Zatím se sice dodávají staré základní články - z blogu se přesouvají věci na již funkční webovou stránku, ale už je to funkční a brzo to bude hotové. A jelikož je zítra ten nový rok, tak hned po půlnoci 1. 1. 2014 zde na blogu budete moct najít odkaz na nový web, na kterém s Magnumkou pracujem společně jelikož to je náš společný web. Spojily jsme síly a je na čase vtáhnout vás do děje a vybudovat tady novou faouškovskou a hlavně kvalitní základnu.

Celý web we ponese v duchu GDA.com = velké fanouškovské webové stránky brané opravdu vážně s kvalitními a podloženými informacemi.

Snad nikho tohoto nápadu nelituje. Buďte s námi a nezapoměňte, že po půlnoci tady bude odkaz na webovky!

ZATÍM SE MĚJTE KRÁSNĚ, DOUFÁM, ŽE JSTE TAKÉ TAK ŠŤASTNÝ JAKO MY. VÁM VŠEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!

PS: Vyjádření Magnumky najdete na jejím blogu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama