Články

Billie Joe prodává auto

13. prosince 2013 v 22:46 | CarolC
BJ prodává auto, vlastně za tu dobu už je isnad prodaný. Jedná se ale o značku BMW 2002TII z roku 1972. Auto se prodává na stránkách ebay a má nově udělané světla, rádio/reproduktory, kola a pneumatiky. Kouknout se můžete zde (či třeba i koupit :D).
Na kolik vás toho Billieho auto vyjde? Na $27 000.

Nejlepší album roku

6. prosince 2013 v 21:54 | CarolC
Redaktor AcousticGuitar.com, David Knowles, sestavil seznam svých nejoblíbenějších alb roku 2013. Co tím chci říct? Na tomto seznamu nechybí počin Norah Jones a Billieho, který se jmenuje "Foreverly."

Celé toto album tohoto nepravděpodobného du a naprosto neočekávaného projektu mělo velký úspěch u všemožných krytiků, jako jsou Rolling Stone, Alt Press, Pretty Much Aamazing a mnoho dalších.
Apokud si chcete prohlídnout celý seznam, tak tady.

Billie Joe o pauze

1. prosince 2013 v 22:19 | CarolC
Billie Joe a Norah byli společně na rádiu BBC, kde s obouma najednou byl rozhovor o tom, jak se vůbec vlastně dali dohromady a otázky podobného stylu. Více důležité se mi však zdá následující - BJ se totiž vyjádřil, že po turné, které se po novém roce bude konat v Austrálii si společně celá kapela dají pauzu.

Doufejme tedy, že si kluci odpočinou, ale na stranu druhou doufejme ať pauza netrvá moc dlouho :D

Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Rozhovor s Billiem a Norah

25. listopadu 2013 v 21:40 | CarolC
Stanice NPR's udělala rozhovor s Billiem a Norah o jejich společném albu "Foreverly." Pokud máte chuť, tak tento audio rozhovor si můžete poslechnout zde.

Aukce skateboardů

24. listopadu 2013 v 21:39 | CarolC
Slyšeli jste někdy o projektu LOOP? Ne? Tento projekt vzniknul za účelem sehnání peněz na výstavbu skateparku pro teenageři z Taylor (Texas). Do projektu se zapojilo více než sto umělců, hudebníků a také samozřejmě skateboardistů. Jak získávají peníze? Sami studenti poprosili tyto lidi o pomoc, o to zda-li by jim upravili obyčejné skateboardy, které se poté dají do aukce a celý výtěžek půjde na výstavbu již zmiňovaného skateparku.
Celého projektu se zúčastnil i Billie Joe Armstrong, který vytvořil také jedno prkno (můžete jej vidět níže).

Sbírka skateboardů byla již představena a to 22. listopadu v Austinu (Texas) a další setkání se bude konat 2. prosince. Aukce končí 2. prosince.

Aktuální cena prkna, které vytvotřil BJA je $350 (asi 6650 Kč). Veškeré prkna najdete zde. A zde najdete jména lidí, které se akce zúčastnili.

O Billiem a Norah už ví i české média

23. listopadu 2013 v 20:12 | CarolC
O společném projektu Billieho joe Armstronga a Norah Jones začínají psát už i české média. Jeden takový článek se už objevil i na stránkách českého hudebního magazínu Rock & Pop. Přečíst si ho můžete zde :).

Recenze na DreamforceConference

21. listopadu 2013 v 20:32 | CarolC
Pamatujete si, jak jsem tady psala článek o tom, že Green day vystoupí na benefičním koncertu pro Dreamforce Conference v San Franciscu?
Právě ta tento koncert se objevila recenze a Magnumka jí přeložíla. Tak si jí můžete přečíst u ní na blogu :)

Green Day & Blondie pro dětské nemocnice

16. listopadu 2013 v 10:37 | CarolC
Kluci se budou účastni benefičního koncertu, který se bude 19. listopadu na Dream Force Gala (San Francisco), celé se to odehraje na baseballovém stadionu AT&T Park. Zajímavostí je, že ke klukům se přifaří Blondie. Kam půjde veškerý výtěžek? Do UCSF Benioff Children's Hospital a do Children's Hospital Oakland.

Kde můžete zakoupit lístky? Na stránkách the concert for kids.

Magazín Rolling Stone o Billiem a Norah

11. listopadu 2013 v 21:10 | CarolC
Fotka by Magnumec

MTV EMA

10. listopadu 2013 v 21:23 | CarolC
Právě teď probíhá na MTV, i na tom českém, předávání cen MTV EMA. Pokud nemáte MTV, tak se můžete koukat v odkazu zde.
Green day tam jsou nominovaní hned ve 3 kategoriích, tak třeba tam i budou :).

Nezlobte se, ale ostatní přidám až zítra. Dá se říct, že jsem byla takřka celý víkend u babičky. Máme totiž dědu už měsíc po úrazu v nemocnici a ještě dlouho tam bude, tak se teď snažím nějak podpořit babi. Buď jsem v nemocnici u dědy, nebo u u babičky aby nebyla v baráku furt sama, či jsme ve škole nebo věci do školy dělám. Tak se nezlobte... zbytek doplním zítra.

Emily's Army jako předskokani Blink 182

7. listopadu 2013 v 23:01 | CarolC
Na internetu se objevila info o tom, že Emily's Army budou předskakovat kapele Blink 182. Koncert, na kterém jim budou předskakovat Blink 182 odehrají v Los Angeles příští týden.

Pomozte s novým dokumentem

31. října 2013 v 21:53 | CarolC
V červnu 2012 Green day oznámili, že by se mohl natáčet dokument o jejich vzniku. Uběhl nám rok a čtvrt atoto téma je právě teď aktuální.
Chystá se totiž natáčení dokumentu o jejich vzniku, Takže pokud máte jakékoliv materiály v podobě fotek, videí a všeho možného (z let 1987 - 1993) posílejte je na email greendayearlydaysdocumentary@gmail.com režisérovi Corbettovi Redfordovi.

Nejlepší instagram účty podle Rolling Stones

29. října 2013 v 21:32 | CarolC
Magazín Rolling Stones sestavil žebříček "50 Best Rock-star Instagram Accounts" - "50 nejlepších instagramových účtů rockových hvězd."
Náš Mike Dirnt se umístil na příčce 16.

Na celý tento žebříček se můžete mrknout zde.

Foxboro Hot Tubs

27. října 2013 v 20:43 | CarolC
Foxboro Hot Tubs včera večer odehráli tajnou show v Oaklandu. Koncert odehráli v Eli's Mile High Club. Na fotky se mrkněte zde.

Billie Joe s Norah Jones

24. října 2013 v 22:22 | CarolC
Dneska přicházím s docela zajímavou novinkou ohledně Billieho, ale to už asi beztak víte z ostatních blogů.

Billie Joe spojil síly s Norah Jones a přezpívali společně album "Songs Our Daddy Taught Us." Tohle album vydali Everly Brothers v roce 1958. Celé album vzniklo během pár dní v New Yorku a nese název Billie Joe + Norah "Foreverly."
Na internetu (na této stránce stereogum.com) se s touto dvojicí objevil rozhovor, který už má na svém blogu přeložrný Magnumka.
Na speciálních stránkách si můžete poslechnout i jeden jejich společný song, jedná se o píseň Long Time Go.

Celý track list máte zde:
Roving Gambler
Long Time Go
Lightning Express
Silver Hair Daddy Of Mine
Down In The Willow Garden
Who's Gonna Shoe
Oh So Many Years
Barbara Allen
Rocking Alone
I'm Here To Get My Baby Out Of Jail
Kentucky
Put My Shoes Away


Limitovaná série International Superhits

18. října 2013 v 21:56 | CarolC
Můžete se těšit na oranžovou limitovanou edici vinylu International Superhits. Ke koupi budou již podle VinylCollective.com na konci měsíce a bude k dostání 1500 ks.

Broadway Idiot - promítání filmu

16. října 2013 v 21:36 | CarolC
V tomto seznamu najdete seznam měst, ve kterých se bude promítat film Broadway Idiot. Nutno říci, že se jedná snad jen o USA a v každém městě se film bude promítat jen jednou.

Recenze: Broadway Idiot

16. října 2013 v 21:32 | CarolC
Magnumka na svém blogu přeložila krátkou recenzi nového dokumentu Broadway Idiot. Takže pokud si recenzi na tento film, který popisuje cestu American Idiot na broadwayské prkna, tak čtěte ;).

Jeff Matika Show

12. října 2013 v 22:32 | CarolC
Na stránkách Idiot Nation se objevila 6 epizoda Jeff Matika Show což je 3. díl s Mikem Dirntnem. Smůlu má ten (stejně jako já), kdo členství v Idiot Nation nemá předplacené.

Mike Dirnt u Fender

12. října 2013 v 22:24 | CarolC
Mike Dirnt navštívil Fender, kde pro ně natočil promo video (na video se můžete mrknout zde). Pokud si chcete prohlédnout i promo fotky, tak vaše kroky budou muset směřovat sem.

Vine Vein

4. října 2013 v 22:03 | CarolC
Mike se svou Britt byl nedávno v Toskánsku (Itálie), kde vyráběl svoje vlastní víno se svou značkou.

Víno má Mike zaregistrované pod značkou Vine Vein aje produkováno firmou Page Wine Cellars (tato značka pochází z Kalifornie). Dále co bylo o vínu zjištěno, tak že to mají být ročníky 2009 a 2010. Cena vína už je ale ovšem horší - 1,5 l za $450 (asi 8 550 Kč) a 3 l za $990 (asi 17 000 Kč). Také tento alkoholický mok můžete dostala v normální láhvi nebo zlatem malovaném láhvi.

Oficiální stránky Jeffa Matiky

20. září 2013 v 23:38 | CarolC
Jeff Matika, kytarista, který hraje s Greenama koncerty jako pomocný kytarista na turné má nyní své oficiální stránky. JeffMatika.com. Najdete tam články, fotky, videa, odkazy a mnoho dalšího. Takže neváhejte na navštivte ;).

Emmys Week kickoff

20. září 2013 v 23:34 | CarolC
Zatímco Billie Joe tráví teď čas v New Yorku na natáčení filmu "Like Sunday, like Rain," tak Mike dirtn se svou manželkou Brittney se zúčastnily čtvrtého výročí Emmys Week kickoff. Na fotkách zde je můžete vidět s jejich blízkým přítelem Joeym Tierneym.

Foto: Brixton Academy

18. září 2013 v 20:56 | CarolC
Na těchto stránkách se můžete kouknout na profesionální fotky z koncertu, který se konal nedávno v Brixton Academy (Anglie). Pocházejí o Rosse Doubleho.

Like Sunday, Like Rain

18. září 2013 v 20:46 | CarolC
Billie Joe Armstrong se objevil na listině obsazených herců do nového filmu "Like Sunday, Like Rain." Zatím bohužel není jasné, jakou roli BJ bude hrát či kdy se film objeví v kinech.
Podle posledních zpráv se film právě natáčí v New Yorku. Fotku z natáčení vydíte zde.
 
 

Reklama