Designs

Design 1.1

26. června 2013 v 22:08 | CarolC
Byla nuda, byla velká nuda. Proto jsem se ujala udělat nový design a stala se mi neodpustitelná chyba.

Nevím jak u vás, ale na mém a Magnumčiném monitoru přišel Mike o hlavu. Blbě jsem si vypočítala rozměry a takhle to dopadne. Upřímně mě to sere, protože se mi ten design hrozně líbila tohlecto to kazí - byla by potřeba design předělat, zmenšit ho. Přiznávám, že na to teď nemám sílu se s tím sr*t znovu. Můžu doufat, že mi to odpustíte a třeba to přehlídnete a když ne, tak asi budu nucena to předělávat znovu... což přiznávám, že se mi nechce, achjo.
Nebýt ale chudáka Mika, tak je to jinak moc pěkný design.

Teď je řada na vás, abyste to moje "snažení" vyhodnotili.
Spokojenost: ** (z 5) - to ta hlava!
od 26. 6. 2013 do ???

Design 1.0

4. května 2013 v 13:36 | CarolC
Ahoj, tak snad jste se při vstupu nelekli. Ano, je tady zase nový design a tentokrát s radikální změnou barevnosti - z tmavých barev na světlý. Ten černý text na bílém pozadí se vám určitě bude číst dobře a nebudou vás bolet očka:)

Musím říct, že jsem stímto designem spokojená. Je sice jednoduchý, ale fajn. Tu zelenou měli Green Day za sebou na jedné fotce jako pozadí, tak jsem se tou barvou řídila i při tvorbě designu.

Doufám tedy, že i snad vám se líbí nový design a zvyknete si ;)
Spokojenost: ***** (z 5*)
od 4. 5. 2013 do 26. 6. 2013

Design 0,9

11. ledna 2013 v 14:04 | CarolC
To koukáte co? Ještě se tady pořádně neohřál design předešlý a už tu je design nový. Nemohla jsem si pomoct, nelíbil se mi. Takže jsem se do toho dala a vytvořila tenhle černo-červeno-bílý design.
Po dlouhé době nějaký design, který se mi na mém blogu opravdu líbí. Zatím jsem z něj unešená a hrozně moc se mi líbí 8). Už od prvoporátku tohodle blog jsem chtěla pro svůj blog vytvořit design v těhle barvách.

Snad se bude líbit i vám ;).


Spokojenost: ***** (z 5*)
od 11. 1. 2013 do 4. 5. 2013

Design 0.8

30. prosince 2012 v 18:11 | CarolC
Fuf, to jste se lekli co? Ano, je tady nový design... tentokrát na téma posledního alba z triologie. Musím říct, že s emi do toho závěrečného designu na toto téma vůbec nechtělo (a podle toho to taky vypadá), ale když jsem včera uviděla ten úžasnej novej design u Tracy, který se mi mimochodem absolutně líbí a já se tam teď chodím jen tak dívat :D, tak jsem si řekla, že je na čase to tady taky předělat. Ovšem. Jak říkám, na design u Tracy to prostě nemá.
Zkoušela jsem tři varianty na toto téma, jenže tohle dopadlo asi nejlíp a už jsem neměla dílu vytvářet variantu č. 4... dopadlo to tedy tak... jak to dopadlo.

Nebojte. Nebude to tu strašit dlouho. Brzo bych chtěla udělat design nový :).

Spokojenost: * (z 5*)
od 30. 12. 2012. do 11. 1. 2013

Design 0.7

5. listopadu 2012 v 12:29 | CarolC
A opět tady máme nový design. Tentokrát je na téma druhého alba z triologie, tedy ¡DOS! . Tentokrát jsem design nedělala já, ale můj již bývalý kamarád. Já jsem si akorát dělala ty popisky hlavních kategorií.
S designem jsem spokojená :).
Jak si můžete dále všimnout tak je opět ve veselejších barvách a stránka blogu je o hodně širší než ta minulá. Ta minulá byla hrozně uzoučká a jak jste si mohli všimnout všichni. tak to usekávalo "obrazovku" videa, to se ale teď nestane :).
Spokojenost: ***** (z 5 *)
Od 5. 11. 2012 do 30. 12. 2012

Design (0.6)

28. června 2012 v 21:15 | CarolC
A máme tady opět nový design a troufám si říct, že se bude líbit málo komu. Ano... i mně připadá divnej. Byly tady už mnohem lepší designy, ale zase nutno říci, že barevně k otmu albu pasuje :D.
Je to takový chaotický a bez nápadu, ale s tím teď už bohužel neudělám teď vůbec nidc. Možná když se mě zmocní nějakej nápad, tak to udělám opět ve stejném stylu ale prostě zpracované.

Furt zo ale není nejhorší, viděla jsem už i fdaleko horší designy... vlastně se to ani designama nedalo nazvat :D. No tak komentujte a nebojte se kritiky, jelikož vás budu plně chápat. A pardon jestli se vám opravdu nelíbí :(.
Spokojenost: ** a půl (50%)
Od 28. 6. 2012 do 5. 11. 2012

Design (0.5)

4. dubna 2012 v 20:28 | CarolC
Můžete si všimnout, že na blogu je nový design. Opět jsem ho dělala já a opět bez plánů - neplánovaně mi to vychází nejlíp jak se pozoruju :D. Tentokrát jsem sebrala veškeré nadliské síly a rozhodla se, že se design pokusím nastavit sama... a ono se to povedlo. Nastavila jsem ho úplně sama bez cizí pomoci :P. Jsem na sebe hrdá, muhaha. Závěrem bych chtěla říct, že doufám, že vám se design líbí také :).
Spokojenost - ***** (z pěti)
Od 3. 4. 2012 do 28. 6. 2012

Design (0.4)

20. ledna 2012 v 20:34 | CarolC
Nebudu to tady nijak okecávat. Prostě jsem opět předělala design. Tentokrát hodně tmavej s mžourajícím BJe :-D. Snad se vám ten vzhled bude taky líbit :-D. Magnumka má opět nějaký výhrady, ale ta je má vždycky xDDD. Vaše názory mi můžete napsat do komentů ke článku, budu jen ráda ;).
Spokojenost - ***** (z pěti*)
Od 20. 1. 2012 - do 3. 4. 2012

Design (0.3)

3. prosince 2011 v 18:34 | CarolC
Jak můžete vidět, mám opět nový design. Dělala jsem na něm dneska odpoledne, původně měl být vánoční, ale ten se mi nedařil ani po třech pokusech a já chtěla nervomocí nový vzhled na blogu až jsem nakonec udělala tento. Blog měl takovouhle podobu chytnout začátkem jara, ale já měla ten nápad v hlavě už hrozně dlouho a nešlo to vydržet. Budu muset tedy na jaro vymyslet něco novýho, což mi ale vůbec nevadí, protože zjišťuju, že dělání desingů mě baví (ale stále i jako tento mi to nastavuje Doggís - tímto ti chci poděkovat :*).

Taky jsem přemýšlela, že bych začla dělat designy pro ostatní, uvidíme :-D. Museli by si to ale sami nastavit :-DDD.

Jak se líbí vám? Ještě nutno říci jedna věc, je nezvykle světlý, protože co se designu týče, tak designy na téma Green day jsou většinou tmavý, ale tím líp. Tenhle je tedy tím pádem zrovna teď něčím výměčný - je světlý :-). A vypadá to tu sakra vesele! Ještě budu muset během doby opravit těch pár kategorií, který se mi sviňuchy nechtěj přebarvit na hnědou barvu - to tedy zatím omluvte... pracuje se na tom.

EDIT: Opraveno! Všechny kategorie už jsou v těch barvách, ve kterých mají být ;).

Spokojenost: 90%
Od 3. 12. 2011 do 20. 1. 2012

Design (0.2)

5. listopadu 2011 v 17:08 | CarolC
Máme tady nový desing jak můžete vidět. S přestávkama jsem ho dělala dá se říct od dopoledne a 100% jsem ho dokončila teď. Všechno jsem dělala sama akorát mi to nešlo nastavit, takže mi to nastavovala Doggís. Jí tím pádem velký dík, bez ní bych to nezvládla. Nejdřívě jsem chtěla fijalovej, jenže to mi nějak nešlo, tudíž jsem zkusila tento a povedlo se, protže mmě se líbí. Vám taky? Mám ze sebe radost jelikož něco takovýho jsem dělala úplně poprvý v životě a všechno to bylo provedený jen díky nějakým návodům z googlu hehéé... Jsem na sebe sakra pyšná! xD

Od 5. 11. 2011 do 3. 12. 2011

Desing (0.1)

18. září 2011 v 17:15 | CarolC
Tak takto vypadá první a nejnovější desing tohoto blogu. Jsem s ním spokojená a doufám že i vy. Je možné, že někomu bude připadat moc tmaví. Uznejte ale sami, ke Green Day se moc světlý desing nehodí :-D.

Autorka: Doggisek
Od - do: 17. 9. 2011 - ???
 
 

Reklama