O blogu

VÍTÁM VÁS

1. ledna 2014 v 0:01 | CarolC
Klikněte a vejděte do novéhé fanouškovského světa Green Day:Celé nové webové stránky, na které je odkaz výše vedu já (CarolC) a Magnumka. Snad se vám to bude líbit!


Nastal čas ku změně...

31. prosince 2013 v 12:03 | CarolC
Ahojte všem.

Přicházím s novou a vcelku zásadní zprávou. Jak každý jistě ví, tak do nového roku by se mělo chodit s čistým štítem. To co neladí, tak doladit nebo se třeba toho i úplně zbavit. Proto i tady nastal čas k velké změně a je nutné jít dál. Je nutné to tady opustit. Je nutné tady prostě skončit. Jinak to nejde, jiné řešení není. Bohužel.
Na blogu o Green Day pracuju přes dobrých 7 let, ale někdy prostě nadejde čas něco udělat jinak, něco ukončit a jít především dál a jinou cestou.

Děkuju vám všem, kteří jste to tady četli. Každému z vás děkuji zvlášt a za každého návštěvníka jsem vděčná. Byl to tady moc hezky strávený čas.

A prosím čtětě dál...

Možná jste si všimli, že v poslední době se tady toho moc neděje. Moc věcí nepřibývá, ale když člověk už v tom necítí smysl, tak je těžké se do toho nutit.

Mám pro vás vysvětlení, vysvětlení tohodle všeho...

Již předrokem a půl se nám s Magnumkou zrodil plán. Plán o vybudování fanouškovského webu o Green Day. Opustit naše blogy, spojit se v jedno a začít společně na opravdové webové stránce. Rok a půl jsme na webu usilovně pracovaly, hledaly někoho, kdo nám web vytvoří a je za tím spoustu síly a nervů, protože to vážně nebylo jednoduché. Hlavně to také bylo těžké v tom, neprokecnout se a mluvit o tom tak, aby vás nic takového nenapadlo.

Tento čas ale nadešel a náš web již exustuje. Zatím se sice dodávají staré základní články - z blogu se přesouvají věci na již funkční webovou stránku, ale už je to funkční a brzo to bude hotové. A jelikož je zítra ten nový rok, tak hned po půlnoci 1. 1. 2014 zde na blogu budete moct najít odkaz na nový web, na kterém s Magnumkou pracujem společně jelikož to je náš společný web. Spojily jsme síly a je na čase vtáhnout vás do děje a vybudovat tady novou faouškovskou a hlavně kvalitní základnu.

Celý web we ponese v duchu GDA.com = velké fanouškovské webové stránky brané opravdu vážně s kvalitními a podloženými informacemi.

Snad nikho tohoto nápadu nelituje. Buďte s námi a nezapoměňte, že po půlnoci tady bude odkaz na webovky!

ZATÍM SE MĚJTE KRÁSNĚ, DOUFÁM, ŽE JSTE TAKÉ TAK ŠŤASTNÝ JAKO MY. VÁM VŠEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!

PS: Vyjádření Magnumky najdete na jejím blogu.

VESELÉ VÁNOCE!

23. prosince 2013 v 21:53 | CarolC
Tak vám všem moji milí a věrní návštěvníci přeji ty nejkrásnější svátky, které si každý dokážete představit! Mějte se krásně, koukejte na pohádky, cpěte se cukrovím a nechte si místo na salát s kaprem/řízkem! :D

Já se vám ozvu 25. 12. a rozebereme společně Štědrý den. Teď si ale už jen užívejte rodiny, televizního programu, jídla a pohody. A hodně dárků s tématikou Greenů přeji!!! :)

Tramtadadááááááá!

21. října 2013 v 11:07 | CarolC
Překvapeníčko už se nám formuje a nabírá na otáčkách a razí si cestu do cíle. Bude to co nevidět! Tak co? Těšíte se? JÁ MOC! :)

Rychlá zpráva

17. srpna 2013 v 10:06 | CarolC
Předem se chci omluvit, že to tady za tenhle týden je tak mrtvý, ale skoro furt jsem byla v práci a když jsem se vrátila, tak jsem pomáhala s předělávkou svého pokojea pak v noci už na blog nebyl čas nebo sílá. Takže se za to moc omlouvám.
Teď odjíždím do zítřka na chatu a hned po návratu z chaty jdu opět do práce, takže novinky čekejte spíše v pondělí. Pokud budu mít ale energii, tak blog doplním ještě večer v neděli.

Zatím se mějte krásně a užívejte si posledních pár dní prázdnin. Také semůžete těšit na článek o přestavbě mého pokoje s fotkama před a po ;D

Krakov

25. července 2013 v 21:45 | CarolC
Ahoj lide, chci se vám omluvit za menší neaktivitu, která bude probíhat ode dneška do zítra. V sobotu už vše poběží normálně.
Dnes v noci totiž odjíždím na jednodenní výlet s mamkou do Krakova. Jako své téma k závěrečné práci ve škole jsem si vybrala právě Krakov, a tak ho jedu blíže poznat. Čeká nás i návštěva Osvětimi - mamka je z toho na větvi už teď. Já tam už jednou byla, takže vím, do čeho jdu :D.
Cheche, navíc jedeme 2patrovým autobusem, takže se těším! :D

Tak se tedy zatím mějte, omluvte mě a v sobotu čekejte novinky ;)...

Upravené menu

15. července 2013 v 12:17 | CarolC
Rozhodla jsem se úplně na začátek menu vypsat nějaké základní informace o mně. Není to moc pro stálé navštěvníky, spíše to je pro lidi, které tento blog navštíví poprvé, tak aby měli trošku jasno, s kým mají tu čest :D
Také tam najdete nějaké ty hlavní odkazy kde mě najdete...

Menší prázdninový výlet

13. července 2013 v 10:03 | CarolC
Ahoj lidi. Jak se máte? Já fajn!

Chtěla jsem vám jen říct, abystetady dnes nic dalšího již nečekali. Po obědě odjíždím do zítra, tedy do neděle za babičkou na chatu. Zítra večer by se tu ale už mělo zase něco objevit, pokud tedy budou nějaké novinky (a já doufám, že budou).

Teď jsem sem hodila pár fotek, tak snad se vám budou líbit. Mně přijde nejroztomilejší ta fotka, kde je Billie s maminkou. Vypadá tam totiž BJ jako takový mazánek, maminky miláček... vlastně proč ne, když je ze všech svých sourozenců nejmladší, že! :D
A pak se mi taky hrozně líbí ta fotka Mika s Britt. Jsou hrozně pěkný pár a Mike vypadá, že už je konečně šťastnej. Jsem zvědavá, kdy nám konečně Tré ukáže nějakou stálou kočku, ale přestávám v to doufat :/ :D

Neaktivita

1. července 2013 v 22:56 | CarolC
Tak jdu nahlásit, že blog teď chvíli bude neaktivní. Zítra totiž odjíždím na ten Rock For People. Blog tedy bude opět funkční v sobotu nebo v neděli.
Mějte se tedy zatím pěkně a v sobotu nebo v neděli ahoj ;)

Tak tu máme prázdniny

28. června 2013 v 11:06 | CarolC
Konečně nastal ten den, kdy začínají oficiálně prázdniny. Chci vám popřát krásné prožití prázdnin, mějte se krásně, užívejte si volna a dávejte na sebe přeci jen pozor ;)
Doufám, že se tady po prázdninách zase všichni sejdeme dohromady.

A jak na tom bude blog o prázdninách? Stejně tak, jako kdyby prázdniny nebyly. Prostě a jednoduše, budu přispívat jako kdy jindy. Déle bych mla během prázdnin chybět jen snad 2x. To se ale prvně připomenu ;). Hned z kraje července odjíždím od 2. 7. do 6. 7. na Rock For People. Jedeme společně s Magnumkou a ještě jedním kamarádem. Moc se na festival těším, určitě to budou fajn strávené dny. Nejvíc se těším na 30 Second To Mars (jedna z mých srdcovek a ještě k tomu navíc Jared :D), také se těším i na Billy Talent a doufám, že poznám další skvělé kapely. Poté dlouho nic a až zase začátkem srpna - to pojedu na 3 až 4 dny zanašima na dovolenou do chatiček.
Jinak bych tady během prázdnin měla být nepřetržitě,akorát budu tak 3x v týdnu chodit do práce, ale blog bych měla stíhat jelikož pracovní dobu budu mít od 14 h. do 21 h. Už rok a půl pracuju v kavárně, takže přes prázdniny tam budu také. Vůbec mi to nevadí, protože pracovat v kavárně jako servírka/baristka byl můj sen již několik let 8) Navíc, když budu chodit do práce často přes prázdniny, tak si vydělám hezký peníz :P

Takže prázdniny budou ve znamení blogu a práce. Proč ne! :)

UŽÍVEJTE TEDY PRÁZDNINY, SNAD MÁTE VŠICHNI ÚSPĚŠNĚ UZAVŘENÝ SEMESTR ČI KRÁSNÉ VYSVĚDČENÍ! ;)

Oblíbené stránky

20. června 2013 v 12:41 | CarolC
Tak jsem právě právě teď promazala odkazy na oblíbené stránky. Ty blogy, které jsem smazala nebyly už delší dobu aktualizovaný (třeba už od zimy), tak nemá cenu je uchovávat.

Frčím pryč

20. února 2013 v 22:31 | CarolC
Nazdárek lidi, jdu vám oznámit, že zítra odjíždím na hory a vracím se v neděli. Notebook si s sebou beru, internet by tam taky měl být, takže v tom by neměl být problém, ale jede nás velká parta, tak kdybych se sem každý den nedostala a každý den byste tady nenašli během těch 4 dnů novinky, tak s ena mě prosím nezlobte. Samozřejmě bych to hned doplnila, jak bych měla čas.

Tak se mějte krásně a jestli máte zrovna jarňáky, tak přeji pěkný zbytek prázdnin ;)

Omluva

19. ledna 2013 v 23:31 | CarolC
Lidi, omluvte mě prosím, že to tady teď hnije. Mám zkouškový a v úterý mě čeká nejtěžší zkouška, u který je malý procento úspěšnosti a moc učebních materiálů a já z toho mám opravdu hrůzu.
Pokud to dobře dopadne a já zkoušku udělám, tak by se to zase mělo od úterka zlepšit, tak tu mrtvolnost teď prosím omluvte ;).

Něco špatně?

2. ledna 2013 v 16:03 | CarolC
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/question-mark.jpgChybí vám tady něco? Je něco, co byste tady rádi měli? Nebo je snad něco, co vám tady vadí? Jestli něco takového je (a je fuk jestli vám tady něco vadí nebo chybí), tak se mi ozvěte do komentářů.
Nebudu lhát, v poslední době mi přijde, jako by vám tady něco chybělo.

Tak se tedy nebojte a klidně se ozvětě a já se to budu snažit změnit, aby jste tady byli spokojenější ;).

Shrnutí blogového světa a Green Day světa za rok 2012

1. ledna 2013 v 9:30 | CarolC
Rozhodla jsem se napsat takový novoroční článek, ve kterém shrnu pár věcí za rok 2012 o blogu a Green Day. Nebojte se, bude to kratičké ;D.

Co se událo za rok 2012 kolem blogu:
 • celkem zveřejněno 556 článků
 • nejvíce článků bylo zveřejněno v únoru - celkem 73
 • nejméně článků bylo zveřejněno v květnu - celkem 28
 • design byl změněn během roku hned 6x
Co se událo kolem Green Day v roce 2012:
 • všichni členové kapely oslavili 40, což už je úctyhodný věk :D
 • Billie Joe přiznal (a my jsme zjistili), že má problém, nyní je v domácím léčení a jak on sám říkal - cítí se den ode dne lépe, jen tak dál chlape, stále ti ty palce držíme a věříme v tebe
 • kapela vydala hned tři studiová alba - ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tre!
 • Billie Joe si jednou zahrál ve filmu - "This Is 40" jednou si zahrál v serilu - "Nurse Jackie" a dělal mentora v pěvecké soutěži "The Voice" po boku Christiny Aguilery
 • Tré nám vyrostl do krásy xDDDD
 • píseň "The Forgotten" se objevila na soundtracku poslední části Twilight

Možná...

17. prosince 2012 v 13:31 | CarolC
Možná by toho tady bylo víc, možná by to tady bylo živější. Kdyby v prd*eli byly ryby, jednoduše řečeno. Klidně řekněte, že to tady v poslední době stojí za vleký kulový, já to chápu.
Ale bohužel před Vánoci chodím 2x do práce a taky musím teď makat ve škole... mimo to si ještě musím uzavřít dodatečně ještě nějaké zápočty ze školy minulé.

A vlastně v poslední době nemám náladu. Dá se říct, že to je sřídavě oblačno, ve chvíli, kdy mě zahalí oblačno, tak se utápim v depce.
Nechtěla jsem to říkat, ale v poslední době bych asi měůa. Je správný, abyste to věděli, proč teď na blog není tolik nálada. Už to bude měsíc co mi teta zemřela po 3 měsíční, boji s rakovinou a ve chvíli, kdy jsem se pořádně nezvládla ještě postavit na nohy z tohoto, tak jsme zjistili, že pes, kterého mám od 8 let a je to můj první pes trpí rakovinou. Jeho prognózy nejsou dobrý, má nádorem prorostlou celou horní čelist a pozorujeme, že se nádor zvětšuje. Tohle už neoperují, vzhledem k jeho věku a vzhledem k tomu, že by to stejně nepomohlo jelikož mu nádáor metastázuje. Doktor nám řekl, že tahle rakovina je jedna z nejzákeřnějších a je rychlý = chápete dobře... rychlá smrt. Ferda prý po nějaké době přestane žrát a ve chvíli kdy přestane žrát, tak je to jasný a bude muset pravděpodobně na utracení.

Je toho víc, ale o nešťastn lásce se mi tu fakt rozepisovat nechce :/. Neberte si to osobně ;).

Snad aspoň trošku teď chápete, že to tu vypadá tak jak to tu vypadá.

Další novinky

30. října 2012 v 20:37 | CarolC
Nezlobte se, ale další novinky (trička a tak) doplním až zítra, jelikož mám nějakou namoženou ruku a celkem to bolí a mám to mít v klidu. Budu tedy doufat, že zítra to bude lepší.
Nebojte... neustále ruku mažu a zpevňuju obvazem abych se vám i blogu už hned zítra zase mohla plně věnovat ;).

Tohle, ale byla důležitá zpráva. Byla by tady už včera, kdybych bohužel nebyla v práci :/.

Ende

12. září 2012 v 14:30 | CarolC
Dopsání novinek bych nyní považovala za uzavřené. Mamka rozhodla, že k babičce na jídlo pojedeme až k večeru. Samozřejmě jsem nepřekládala úplně všechno, ale ty nejdůležitější informace z předchozích dnů tady samozřejmě již teď jsou.
Během večera (nejpozději v neděli) tady čekejte nějaké to menší info o dovolené s fotkama - jak jsem se měla, co jsme dělali, co jsme navštívili a tak :D.

Zdravím!

12. září 2012 v 11:54 | CarolC
Ahoj, tak už jsme doma z dovolené. Hned jak budu moct dodám všechny novinky ;). Teď hned to ale nebude, jelikož jedeme k babičce na oběd, tudíž to čekejte během odpoledne a večera.
Jak jsem se měla taktéž povím v nějakém menším článku.

Tak zatím, zdraví CarolC ;)

Jedu pryč

2. září 2012 v 10:14 | CarolC
http://www.treking.cz/galerie/morev.jpgChtěla bych vám říct, že dnes odlítám do příštího úterý (11. 9. 2012) do Španělska na dovolenou, úplně na jih. Takže tady nic nečekejte a čekejte na to až se vrátím :D. A držte mi palce jelikož se bojím :DDD.
Pokud ale nechcete přijít za dobu mé nečinnosti o novinky tak sledujte blog Magnumky a blog Lufi a taktéž i Tracy ;)

Odlítáme dneska večer chvilku po 6 z Ruzyně do Malagy a vracíme se 11. 9. a kolem snad půl 2 ráno bychom měli být opět na Ruzyni.

Kontakty

20. srpna 2012 v 21:24 | CarolC
Kontakty na instagram kluků jsem již doplnila do článku s ostatníma kontaktama a taktéž jsem tam přidala kontakt na instagram Atomic Garden a Adrienne ;).

OH Love JE TADY!

16. srpna 2012 v 10:18 | CarolC
EDIT! - V odkaze už teď najdete i R verzi, kterou jsme právě našla!
Právě se mi podařilo najít video k "Oh Love!" Není to nijak zdárná kvalita obrazu, ale vlastně se to celkem dá. Až bude lepší kvalita samozřejmě to vyměním. Video jsem umístila SEM, mezi videografii. Tak sledujte ;).

Bude někdy "Oh Love?"

16. srpna 2012 v 10:08 | CarolC
Takžeee, premiéra videoklipu k "Oh Love" už dávno proběhla a když jí nahodou někde na netu najdete (třeba na GDA.com) jelikož na youtube.com ještě nebyla umístěná, tak vám to napíše, že video není pro váš region, takže vidíte prdlajs a né video.
Ano, jsem naštvaná. JÁ JSEM SAKRA HODNĚ NAŠTVANÁ! To může vidět jen určitý druh vyvolených lidí co žijou v USA a a větších zemích?!

Dělám co můžu abych to našla... dokonce hledám jestli to není někde na stáhnutí. Doufejte, že brzo najdu nebo že to brzo umístí bez podobných pitomých hlášek ve stylu "je to jen pro vyvolené."

A mimochodem. Pročítala jsem diskuzi na GDA, abych věděla, jak se ostatním fanouškům video líbí. Jsou nespokojený, nelíbí se jim to. Prskají proč se tam válejí prostituky (jeden z faktorů proč jsem se toho videoklipu bála já)... taktíž tam bylo napsáno, že Samuel Bayer by se měl stydět a že i Nicki Minaj má lepší videa xDDDD.

Videa z natáčení

15. srpna 2012 v 17:03 | CarolC
Takže, videa z natáčení najdete nyní k následujícím videoklipům:

Něco málo o blogu

15. srpna 2012 v 16:26 | CarolC
 • Dneska jsem sem umístila video z YT jak se natáčel videoklip k "Oh Love." Nyní se během dne můžete těšit na další videa tohoto stylu. Chci jich na YT najít co nejvíc a dát je do kategorie "Videografie," ke každému videu, ke kterému to najdu ;).
 • Hned jak bude vydáno album ¡UNO!, tak pár dní poté se změní design na téma ¡DOS!. Prozradím vám, že design už je skoro hotový a tentokrát jsem ho nedělala já. Poprosila jsem o tvorbu svého kamaráda z bývalé školy. Umí totiž moc pěkné věci s Photoshopem a na mou nabídku zkusit mi udělat design kývnul. Musím říct, že já design už viděla a vypadá moc hezky :P. Bude černo-oranžovo-modrý... opravdu moc pěklný, ale nechtě se překvapit! ;D
Vy si tedy užívejte volna a já jdu pracovat na blogu ;).

A ještě jedna věc... je tady něco od Green Day co vám chybí a chtěli byste to tady mít? Klidně se nebojte a napiště mi to pod článek do komentářů, budu jen ráda. Poslední dva týdny si totiž lámu hlavu s tím, jak tento blog něčím tématickým o GD oživit :). Chci totiž, abyste se tady cítili co nejlépe :).

Se srdečným pozdravem všem Green Day fanouškům CarolC ;)
 
 

Reklama