Rozhovory

Rozhovor s Mikem Dirntem

5. ledna 2013 v 22:59 | CarolC
DGT&G: Proč děláš zrovna rockovou hudbu?
Mike: Protože nic jinýho pořádně dělat neumím.

DGT&G: Co si myslíš, že by jsi mohl dělat jiného?
Mike: Chodit na rockové show s Hazelem Ebalo ve kteroukoliv noc (smích)

DGT&G: Lituješ něčeho na cestě, kterou jsi se vydal?
Mike: Ne nelituju. Jsou některé ztracené vzpomínky a některé opravdu dobré.

DGT&G: Jaká je tvoje nejoblíbenější část při tvoření rockové show?
Mike: Skládání hudby je nejlepší část. Když skládáš něco co tě dostane/rozhýbe a pokud máš duši dohrabeš se pravdě, tak myslím že to bude souznění s dalšími lidmi. Propojíš se s ostatníma lidma. To je můj názor. A hlavně máme všichni srdce, snad (smích).

DGT&G: Kdo by byl v tvé rockové kapele snů?
Mike: Rocková kapela snů. Pane bože. Přijde na to. Udělal bych asi to, co všichni ostatní, sáhnul bych po mrtvých hrdinech. Vyber si kapelu. Můžete si vzít Jimmyho Hendrixe, Johna Bohnama - vzít je všechny. Možná tam přibrat Janis Joplin.

Nový rozhovor s Billiem

21. června 2012 v 8:29 | CarolC
Přečtěte si nový rozhovor s Billiem o nadcházejícím albu u Magnumky ;).

Rozhovor s Kittem

17. června 2012 v 20:16 | CarolC
Mrkněte se k Magnumce na blog. Má tam nový rozhovor s Tomem Kittem. Toma můžete znát díky muzikálu, ale právě teď s Green Day spolupracuje na jejich albu, tak si rozhovor určitě pročtěte až budete mít čas ;).

Billie Joe a jeho názor na kytary zn. Gibson

3. února 2012 v 14:30 | CarolC
V minulých letech Billie Joe uvonil hned dvě své signované kytary. Jednalo se o Billie Joe J-180 a Billie Joe Les Paul Jr. Včera Gibson zvěřejnil na svých stránkách nový článek s různými rozhohovory s Billiem. Billie Joe zde mluví o tom, proč podle něho mají kytary Gibson tak dokonalý rockový zvuk.

"For me, I think that Les Paul Juniors have more of a rock and roll sound, because it's the true sound of a guitar. The sound I go for is that really punchy, midrange kind of sound, and the first time I ever picked up a Les Paul Jr. - the one which was my guitar which I call "Floyd" - I plugged it in and the sound that was in my head for so many years, it exactly fit that, and even more." Pokud chcete překlad tohoto, najdete u Magnumky.

Žádný z rozhovorů neni nový, jedná se jen o několik úryvků z rozhovorů spojených do jednoho článku. Na celý článek se můžete kouknout zde.

BTW: Přiznám se bez mučení, že tu část, kde BJ mluví jsem chtěla přeložit. Jenže jsme se sekla v polovině a poté co jsem to přeložila s tím od Magnumky mi z toho vyšlo něco úplně jinýho :/. Takže, uhm :/. Ale nemusíte mít strach, na překladech s přímou řečí trénuju, ale furt to prostě není ono a vždycky mi z toho vyleze něco prapodivnýho.
 
 

Reklama