Webmiss - Bio

O mně

6. listopadu 2011 v 19:36 | CarolC
Ahoj,
tak aso už je ta správná chvíle, abych se tady trošku představila. Přezdívka Carol se odvozuje od mého jméno, jmenuji se Karolína a to C tam je prostě proto, protože to hezky zní :-D. Narodila jsem se v březnu roku 1991 a pocházím z Prahy.
Mám čerstvě po maturitě a nyní studuju VOŠ cestovního ruchu.

Jsem totální nadšenec hudby, ale na žádný hudební nástroj nehraju, i když bych ráda (nešlo by to ale díky méhu hudebnímu hluchu xD). A tak mám tedy aspoň blog o Green Day. Green Day vlastně můžou za všechno co aktuálně dělám, protože to díky nim jsem se stala bláznem do hudby a blogovat o nich mě hrozně baví.
Samozřejmě mám i jiné koníčky. K těm dalším koníčkům, které stojí za zmínku patří kreslení (především manga), čtení (snad cokoliv), psaní (jen pokusy xD), stajlování modelek na lookletu, focení, hraní Sims 2 (stavím například domky i pro ostatní hráče této hry), starost o zvířata, které mám, taktéž bych mezi své koníčky zařadila nějaké to pokoušení se o grafiku (viz třeba deisngy). Co mě ale třeba například vůbec nebaví je sledování filmů... ano raději si přečtu knihu :).

Co se týče mé oblíbené hudby, tak vlivy jsou následující. Určitě Green Day... dále opravdu dost poslouchám My Chemical Romance, Billy Talent, Marilyn Manson, Depeche Mode, Linkin Park, Sum 41, 30 Second To Mars a z českých kapel naprosto miluju Sunshine. Dále mám ráda z českých třeba Charlie Straight, ale né tolik.
Určitě u mě nikdy neuslyšíte techno, metal nebo hip hop/rap až na Eminema, kterého z tohoto žánru můžu jako jediného a uznávám ho i jako člověka. Bude to znít zvláštně, ale nemám ráda Sex Pistols a Nirvanu.

To myslím, že by ke mně stačilo :).
 
 

Reklama