Webmiss - výtvory/názory

Den 9 - a song from 9O's

9. září 2013 v 22:37 | CarolC
Jsme u předposledního dne challenge. Zítra bude poslední a jestli chcete, tak já si klidně další "vymyslím." Tentokrát to máme na téma písničky z devadesátek. Muhaha, mám vybráno. Miluju totiž Depeche Mode a nejvíc slavný byli právě v osmdesátkách a devadesátkách, a tak jsme proto vybrala jejich jeden song z devadesátek. Jmenuje se It's No Good a tady ho máte...

Depeche Mode - It's No Good

Den 7 - není, Den 8 - band, which i don't mean, that i shall love

8. září 2013 v 20:41 | CarolC
Nezlobte se, ale den šestý ruším, takže an accoustic song which you love. Důvod je prostý, ani trochu netušim jak to mám přeložit a ráda bych to přeložila správně, ale netuším já a to jsem se ptala na pomoc i Magnumky. Tudíž přejdu hned na den sedmý, který je band, which i don't mean, that i shall love = tedy jakou písničku jsem milovala jako malá. Nooo, to se zasmějeme! :D
Než jsem poznala Green Day, tak jsem vyrůstala na Black Eyed Peas a Eminemovi :D. Ema mám hrozně moc ráda do dnešních dnů - jedinej člověk z odvětví téhle hudební branže, který to má podle mě v hlavě v pořádku a skládá normální texty a né "ojel jsem 10 bab na párty." No a Black Eyed Peas si občas poslechnu do dnes... ano ty starší a ano... veřejně to tady přiznávám :D

Black Eyed Peas - Hey Mama

Pardóóón!

8. září 2013 v 14:06 | CarolC
http://www.aceshowbiz.com/images/wennpic/green-day-2012-mtv-video-music-awards-02.jpgAhoj. Já vím! Zase tady od čtvrtka nic nebylo a je to ut mrtvý. Je mi to úplně jasný. První týden ve škole byl náročný - pracuju na té první části absolventské práci o Krakově, abych to mohla za týden odevzdat. Mám 5,5 stránek, muhá! :D Takže ještě 2,5 stránek a mám to na nějakou chvilku z krku! :D
Včera byl ale na blog čas měldy. Kdybych ovšem nejela na výlet. Celou včerejší sobotu jsem totiž strávila v Českém Krumlově, kde jsem byla s mamkou na výlětě. Bylo to super, prošly jsme město, navštívily zámek a divadlo :).

Teď musím na procházku se psem a poté se vrhnu na aktualizaci blogu a udělat challenge :D... zatím zdarec ;) Ještě se tedy v průběhu dne objevím.

Den 6 - an accoustic song which you love

3. září 2013 v 22:43 | CarolC
Víte, miluju 30 Second To Mars, ale už od nich tolik nemiluju písničku The Kill v normální verzi, kterou najdete třeba na jejich CDčku. Naopak akustickou verzi The Kill miluju až za hrob. Zvláštní. Prostě je pro mě v akustickém podání takřka dokonalá.
Nádherně tam vyleze Jaredův úžasný hlad, který naprosto žeru!:D

Co víc k tomu říct... nic 30 Second To Mars - The Kill

Den 5 - a song that you can dance to

2. září 2013 v 20:41 | CarolC
Hehe, pátý den tohodle muzikálního challenge. Tentokrát jsem u písničky, na kterou bych mohla tancovat. Okamžitě jsem měla jasno. Když slyším tuhle písničku od Sunshine (výborná talentovaná indie kapela z ČR mimochodem, kdyby někdo nevěděl), která se jmenuje Keith Avenue 9 Pm, tak bych na ní tančila vždy a všude :D
Vždycky, když jsem třeba někde ve městě a hraje mi tahle písnička, tak se přistihnu u toho, že se pohybuju nebo vlním a mám co dělat abych na místě opravdu nezačla tancovat :D

Tady jí máte... Sunshine - Keith Avenue 9 Pm

Zpátky do školy!

2. září 2013 v 17:59 | CarolC
A je to tady! Po dvou měsíčním válení dnes oficiálně začla škola, tedy aspoň pro základní a střední školy. Školy vysoké začínají později... pokud teda nechodíte na vyšší odbornou jako chodím já. Já nastupuji do školy právě už zítra.

Tímto vám chci všem srdečně moc popřát úspěšný školní rok... ať to všechno krásně zvládáte a moc se nestresujete a pro ty, které teď čeká první rok na střední nebo na výšce ještě více štěstí ;)

Jak jsem již říkala, mě osobně čeká škola už zítra. Máme zatím provizorní rozvrh s tím, že ten stálý se dovíme někdy během příštího týdne. Zatím se to teda má tak, že zítra mám školu od 9 do 13. Ve středu taktéž, ve čtvrtek máme od 10 do 13 a v pátek jsem doma.
Tenhle celý týden pro mě bude docela záhul, protože hned ve středu mě čeká opravná zkouška z práva - už se tady týden průběžně učím a moc se bojím, protože ten učitel je hrozně přísnej. Hned tenhle týden musím odevzdat úkoly na personální semestr, aby se mi uzavřel letní zápočet + pokud do týdne neodevzdám prvních 7 stran absolventské práce, tak mě do tohodle třetího ročníku vůbec nepustí. Super! :D Nevím tedy kam skočit dřív, ale nějaký ten čas na blog si udělám ;)

HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE VÁM VŠEM!

Den 4 - a song that you know all words to

1. září 2013 v 16:41 | CarolC
Opět další challenge! Tentokrát o tom, k jakému songu si pamatuju všechny slova. Hmmm, těžké rozhodování, jelikož můj pamatovák na texty je prostě hroznej. Nepamatuju si texty ani v češtině... natož v angličtině :D

Něco se ale našlo. První se mi vybavila Whatsername od Green Day. Nejen že to je jedna z mých srdcovek od Green Day, ale u ní si i vždycky vybavím celý text, když jí slyším. Nechtěla jsem sem ale cpát další Greeny, protože tohle je challenge i o ostatní hudbě a challenge o GD už tady byl.
Zalovila jsem tedy v paměti jaká je další písnička, u které si při poslechu vybavím text a našla jsem :) Takže tady máte All The Small Things od Blink 182. Text téhle písničky si totiž pamatuji a navíc je má oblíbená :)

Blink 182 - All The Small Things

Den 3 - a song that you reminds you of somewhere

31. srpna 2013 v 12:26 | CarolC
Další den challenge. Vždycky, když jedu kolem pražského výstaviště = místo, kde se konal koncert Green Day v roce 2010, tak si vzpomenu na písničku Good Riddance (Time Of Your Life) od Green Day.
Na tomto koncertě jsem totiž byla a byl to můj první koncert Green Day. Takže pro mě něco, co by určitě mělo být zmíněno v mé osobní kronice... tedy pokud kdybych nějakou svou osobní krotiku vlastního života vedla.

Úplně vždycky, když jsem poblíž si na tuhletu písničku vzpomenu, vzpomenu si na to jaké to bylo je vidět, mít je před sebou. Vzpomenu si na to, jak jsem měla slzy v očích, když jsem je poprvé viděla. Tři lidé, kteří mi dávají obrovskou chuť do života a dokazují, že stojí za to si za svými sny jít a plnit si je :)

So... Green Day - Good Riddance (Tim Of Your Life), protože tohle místo ve spojitosti s touhle písničkou je takové moje time of my life...

Den 2 - a song that you listen to when you're sad

30. srpna 2013 v 13:29 | CarolC
A jsme u druhého dne 10ti denního music challenge. Předem se omlouvám, že jsem nepřidala včera, ale z práce jsme se bohužel vrátila pozdě a už jsem na to neměla sílu.

Písnička, kterou si pouštím, když jsem smutná není vůbec stará. Je to písnička, který je od My Chemical Romance a jmenuje se The Light Behind Your Eyes. Pro mě to je od MCR nejsmutnější písnička vůbec. Píše se tam totiž o zdracených lidech.. o ztracených kamarádech a to je pro mě osobně dost bolestivý místo. Takže když jsem smutná, tak mi hraje vždycky tohle.
Líbí se mi ta písnička textem, atmosférou.. vším... a o to víc mě vždycky rozmrzí, že MCR už nové písničky mít nebudou. MCR jsou taky takový ten dobrý přítel, který odešel a nikoho to ani předem nenapadlo, že by se tak někdy mohlo stát.

Tady je... My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes

Den 1 - a song that you listen to when you're happy

28. srpna 2013 v 19:23 | CarolC
Píseň, kterou poslouchám, když jsem šťastná. Pro mě hrozně jednoduchá odpověď. Vždycky, když jsem šťastná nebo si chci vytvořit nějaké pozitivní vlny abych byla šťastnou, tak si pouštím See The Light od Green Day.
Je to taková srdcovka pro mě, protože tahle písnička mi vždycky zvedne náladu a vždycky, když jsem šťastná, tak si jí pouštím. Působí na mě hrozně pozotivně. Co víc... už víc jak rok přemýšlím, že si nechám na levé zápěstí vytetovat právě "see the light." Jsem ale posera :D

Takže tady jí máte... Green Day - See The Light:

Music challenge (10 days)

28. srpna 2013 v 19:17 | CarolC
Jelikož tento blog je o Green Day a Green Day jsou hudební skupina, tak jsem se rozhodla si tady udělat 10ti denní hudební challenge, který jsem našla u Amy-Rose :)

Můj pokoj before/after

22. srpna 2013 v 15:35 | CarolC
Pokoj už mám předělaný, a tak vámpřináším ty slibované fotky :D. On už je sice předělaný týden, ale až dnes došlo to, co dělá předělaný pokoj kompletním. Objednávala jsem totiž své kočce Maggie nové lepší a větší škrabadlo a to přišlo až dnes dopoledne.
Fotky. na kterých jsou žluté stěny jsou ještě fotky z pokoje předtím než byl předělaný a pokoj se zelenýma stěnama už je nový. Sice nový pokoj nepůsobí tak fanouškovsky co se týče Green day výzdoby, ale za to je zase zelený což předtím nebyl a každej fanoušek ví, že zelená barva je nejlepší na světě! :D

Fotky před:Fotky po:Také mám napravo od dveří velkou nástěnku, na kterou si lepím fotky svých oblíbených kapel a vstupenky z koncertů. Takže tam mám vstupenku z Mezi ploty, kde jsem byla na Nicelandovi :3, pak tam mám náramek z Rock For Peoplu 2011 (na minulém ročníku jsem nebyla a náramek z letošního ročníku furt nosím na ruce), také tam je vstupenka z předposledního pražského koncertu Sunrise Avenue a pak ten největší poklad - vstupenka z Green Day koncertu z roku 2010 a náramek z toho koncertu :P
Ještě mám v pokoji sklenici s konfetama od 30 Second To Mars, které jsem posbírala na Rock For Peoplu a teď na to hledám místo a také hledám umístění na paličky od falešného Trého (je na nich totiž podpis a vypadají div né jak pravé a ten podpis též :D)

A jak se vám pokoj líbí? :) Já jsem v něm naprosto spokojená a miluju ho. Je mi v tom prostoru hrozně dobře :)

Další fotografie

21. srpna 2013 v 13:29 | CarolC
Jelikož se vám posledněmé fotografie líbily a měly vcelku ohlas, tak jsem se dnes rozhodla sem dát zase várku nejnovějších fotografií. Snad se vám budou líbit :). Pokud ale chcete vidět více než je zde, tak ve sloupečku nahoře najdete odkaz na můj DeviantArt ;).

Tak teď k těm fotografiím, zde je výběr nejlepších, na které jsme vážně pyšná

Operační středisko

12. srpna 2013 v 22:43 | CarolC
Ahoj... chci vám ukázat v jakých podmínkách se teď pár dní budu starat o tento blog :D Předělává se mi totiž pokoj a aktuálně mám totální holobyt - prázdný zdi, skříně uprostřed pokoje, podlaha žádná (jen beton), záclony taky žádný, noťas na klíně... nejútulnější je tedy tady aktuálně moje postel, která je skoro netknutá... aspoň, že tak :D

Moje útočiště vypadá tedy aktuálně takto :)... jestli budete mít zájem, tak až bude pokoj hotov, tak vám sem ještě můžu dát fotky před a pod ;)

DIY - mé triko

1. srpna 2013 v 14:22 | CarolC
Už je to pár dní co jsem si dotvořila své Green Day triko. Měla jsem ho rozdělané už měsíc, čas jsem taky měla, ale prostě jsem byla líná jak veš. V pondělí jsem se ale dokopala a konečně ho dodělala.
Jaké jsem tvořila? Na světle šedé triko jsem si vytvořila růžovo/černý potisk s Green Day lebkou a Green Day nápisem. Ještě uvařuju, že na záda udělám dvě X takto barevné.

Dělalo se to v pohodě - pomocí šablony a ťupkání houbičkou (to aby to bylo barevně rovnoměrné) akorát pak dal práci ten stín pod nápisem "Green Day," protože ten jsem dokreslovala ručně štětečkem... proto není ani dokonalý. Jinak jsem s tričkem spokojená a vy si můj výtvor můžete prohlédnout níže :)


Ještě mám rozdělané černé tričko, na kterém je na přední straně trika bílý triad po vzoru 30 Second To Mars a v hlavě mám poté i další triko. Tentokrát triko ve stylu American Idiot. Potisk bude na černém triku a potisk bude ta ruka s granátem, kterou můžete znát z alba AI.
A když tady o sobě a svých věcech tak žvaním, tak vám musím říct, že jsem se po dlouhé době také nechala ostříhat :D. Normálně by mě to asi nenapadlo, ale rozhodla jsem se vlasům odlehčit kvůli jejich padání, když předtím nepadaly. Takže tady už je fotka před a po. Je to nezvyk, ale i tak jsem spokojená :)

Rock For People!

7. července 2013 v 10:32 | CarolC
Tak jsem se vrátila z Rock For Peoplu a bylo to úžasný a nezapomenutelný! Naprosto perfektně strávený dny, nejlepší dny prázdnin!
Atmosféra byla naprosto famózní. Hrozně ráda jsem se tam procházela a pozorovala ostatní, jak se bavý, když zrovna nehrála moje oblíbená kapela. S Magnumkou jsme se hodně nasmály a užily si to. Příští rok chci zase!

Jak jsem již říkala, nejvíc jsem se těšila na mojí srdcovou záležitost - 30 Second To Mars. Miluju je už rok a tuším, že to se nikdy nezmění. A prostě vidět celou tu kapelu a Jareda živě byl prostě zážitek. Udělali z koncertu úžasnou show. Bylo úžasný sledovat, jak fanoušci sežerou všechno a tikají jak hodinky a poslouchají pokyny. Akorát mě serou Poláci, ty mě ostatně serou na všech možnejch koncertech, protože se vždycky naserou do prvních řad, zmrdi! A ještě tam otravujou se svejma polskejma vlajkama, nakopat jim zadky... fakt!
Ač jsem tedy nebyla úplně v prvních řadách, tak jsme si to maximálně uřila... co víc :D jsem se tam mohla seznámit :D jeden kluk (odhaduji, že více jak 20 mu nebylo) nás totiž protáhnul hned na začátku o hodně dopředu, abychom viděly. Mělo mi být hned jasné, že mě bude chtít někam zvát... taky se tak stalo :D... v dobrou chvíli jsem se vzdejchla a bylo po problémech. Pche, nehodlám se na koncertě, kde figuruje Jared s někým seznamovat, co kdyby! :'DDD
Další kapela, na kterou jsem se těšila byli Talenti - Billy Talent. Ti mě ale ovšem zklamali. Secondi udělali z koncertu úžasnou show, což koncert Talentů byl spíše jen koncert.

Naopak jsem si maximálně užila koncert mých milovaných českých Sunshine, díky nimž jsem přišla o Papa Roach, což mi vlastně ani trošku nevadí :D. Na Sunshinech jsem stála hned u hrazení a ještě k tomu po jejich bassákem. Prostě stát pod Tuzexem bylo náramný 8) - další moje slabost, pan Tuzex :D

Pokud bych měla vybrat nějakou kapelu, která pro mě znamenala nějaké příjemné překvapení a hudební objev, tak bych ráda pozvedla Royal Republic. Prostě moc sympatičtí Švédi hrající v garážovém stylu. Nikdy předtím jsem o nich neslyšela, takže příjemné překvapení.

Suvenýrů z RfP mám hned několik. Mám konfety os 30 second To Mars z koncertu, které padaly na konci show. Dále jsem si koupila placku s jejich triadem. Také mám RfP placku a červenou bandanu do vlasů 8).

Inspirace na prázdninový poslech

30. června 2013 v 10:37 | CarolC
Napadlo mě, že třeba máte rádi hudbu, ale nmáte co poslouchat. Napadlo mě tedy udělat článek "Alba, která určitě přes prázdniny musíte slyšet." Nebude se jednat o nějaké neznámé alba nebo neznámé interprety. Myslím, že alba jsou dost provařená, ale třeba zatím jste je neslyšeli a váháte nad tím.

Která alba tedy doporučuji?

30 Second To Mars - Love Lust Faith + Dream
Spousta lidí nadává a tenhle nový počin kapely se jim nezdá. Já se ptám ale proč? Spousta lidí nadává, že to nejsou Secondi, že tam je moc elektroniky. Opět se ptám proč? Buď lidi nadávají, že kapela na nové desce nezměnila zvuk a nebo že ho změnila. Je jasný, že a přirozený, že každá kapela svůj zvuk s novým a novým albem mění.
Proč si právě poslechnout tohle album? Najdete tam spousty dobrých písní jako City of Angels nebo Do Or Die (podle mě dve nejlepší písně z alba). Mimo normálních písní tam také narazíte na povedené instrumentálky. Co víc? Potřebujete ještě něco slyšet? Tak tedy, je to Jaredovo hodně osobní album, pokus ho tedy chcete poznat více, pusťte si album a pročtěte si texty ;).

Paramore - Paramore
Vcelku nové album od téhle kapely. Svůj přehrávač ve svém telefonu si ale už bez tohoto alba nedokážu představit. I když tam je podle mě már nudných pasáží, tak i tak stojí za to si zkusit tenhle jejich nový počin poslechnout. Za mě doporučuji třeba hned první písničku - Fast In My Car.

Fall Out Boy - Save Rock And Roll
Tuhle kapelu jsem začala milovat ve chvíli, kdy ohlásili cca před 4 rokama rozchod/pauzu. Nyní se díky bohu (aspoň za mě) vrátili s novým materiálem, vrátili se s novým albem, které pojmenovali Save Rock And Roll.
Podle mě album od začátku do konce nabité hitama, ani jedna písničkamě tam nenudí. Jsou tam písničky, které si i po měsíci poslouchání dokážu pustit i 10x během dne. Naprosto famózní materál, podle mě jedno z nejlepších alb za poslední dobu a to ať si klidně skalní fanoušci nadávají, že jejich miláčci změnily zvuk a už to není to, co to bývalo.

Nutno uznat, že frontman za ty 4 roky výrazně zhubnul a je teď z něj fešák, to se musí nechat!
____________________________________
Doufám tedy, že vás alba aspoň trochu inspirovali a zkusíte si je poslechnout a jestli už jste je slyšeli, tak mi třeba napiště, jak se líbí vám ;)

Oni jsou všechno... navždy

27. června 2013 v 18:25 | CarolC
Tohle bude dlouhý výlev, celý den se nudím a teď jsem si pustila po dlouhé době album American Idiot. Budu znít jako jako 17 letá holka, co je miluje první dva měsíce, ale o to víc se odráží ve mně to, co všechno oni pro mě jsou. Co všechno pro mě jsou Green Day.

Právě mi hraje American Idiot, první album, které jsem si od nich koupila, první jejich album, co jsem od nich slyšela a až teď po 8 letech přicházim k tomu, že právě tohle album všechno změnilo. Změnilo můj život, změnilo můj pohled na svět, změnilo mé chápání... změnilo mě celou... úplně od základů...
Ač jsem díky tomuto album utrpěla i pár bolístek, nelituju toho.
S Green Day nepřišli jen pěkné věci, ty pěkné ale převažují. Díky Green Day jsem poznala co je to šikana, ano... ošklivá 8 a 9 třída základky. Už jsem nebyla ta, co každýmu odkývala názor... už jsem nebyla ta, která poslouchala to co většina třídy, a tak byli lidi ve třídě zlý, hodně zlý. Až teď po letech mi dochází, že to byla šikana. Né z mojí strany, ale z jejich. V poslední době beru tuhle zkušenost i snad jako přínos. Přínos? Asi jsem se zbláznila. Ale právě tahle zkušenost, má snad za to, že bojuju... vedu válku se svým život, každý život je válka a já bojuju a bojovat budu vždy a do posledních sil. Ano, je to přínos, protože právě tohle ze mě udělalo tu silnou, tu silnou co se jen tak nevzdá.

Jen díky Green Day se země stal a stává ten člověk, jaký jsem teď. Uvědomuju si to všechno ale až teď. Dá se říct, že mě vychovali... dali mi rady do života. I díky nim jsem se naučila bojovat, poprat se s nepříznivýma podmínkama života, dokázali, že ve všem je naděje za lepší zítřky. Díky nim znám taky naprosto úžasné lidi, které můžu označovat za přátele a jsem hrozně ráda, že je po svém boku mám. Díky nim víc co je to hudba.

Provází mě životem ač o tom vůbec netuší a já jsem jim za to nesmírně vděčná. Díky nim jsem si našla co je to mít sen, díky nim si i svůj vlastní sen utvářím, o to zajímavější je, že oni do toho budoucího splněnýho snu patří. Jeto daleko, ale rýsuje se to a i když se to nevyrýsuje celý, kus určitě bude a já budu moct říct "Mám to! Dokázala jsem to!"

Neumím popsat slovy, co oni pro mě jsou, co jsem díky ním... ostatně podle textu to je dost vidět. Já je ale miluju... ač sice neobrážím jejich koncerty po Evropě, jako ostatní fanoušci, tak je stejně miluju.
Miluju to všechno co mě spojuje s Green Day. Vždycky budu jejich fanoušek a vždycky to každému s hrdostí na tváři odkývu. Oni jsou tady pro nás a já tady hodlám být pro ně a to nafurt... už nikdy to nechci jinak. Nikdy nechci být bez nich.

Mám ráda Green Day, mám ráda jejich rodiny, mám ráda jejich fanoušky... navždy

Takže dámy a pánové

20. června 2013 v 8:20 | CarolC
Mám radostnou novinu! Včera jsem udělala poslední zkoušku (za 1 mimochodem 8)) a nastaly mi tak prázdniny. Takže od včera od dopoledne mám dva měsíce volno, vlastně víc jak dva měsíce. Tím pádem by tady vše mělo zase najet do starých kolejí.
Také přemýšlím, jak bych to tady mohla oživit, aby tady nebyly jen novinky.

Velká věc se ale chystá a je to obří věc. Konečně se to zase trošku hlo... aspoň to tak vypadá. Víc vám ale zatím neřeknu, je to tajné... super tajné... je to překvapení pro vás všechny. Snad až se to zjistí, tak se vám to bude líbit. Já doufám, že jo :P.

Teď se skočím posilnit snídaní, poté musim jet nakoupit (mamka je na dovolené - v pátek se vrací) = o celou domácnost se starám já :D
No a až nakoupím a vrátím se a udělám si oběd, tak se s klidem v duši vrátím sem a dodělám ty novinky a pokusím se vymyslet, jak oživit nějak po Green Dayovsku tenhle blog. Ty bláho, za pár dní to bude 8 let co do mého života vkročili Green Day. To už jse sakra dlouhá doba a American Idiot bych označilo jako album, které mi nejvíce změnilo život přičemž LIVE 8, kde vystupovali byla show, která mi život taktéž změnila. Na LIVE 8 jsem je poznala, od LIVE 8 je beru jako součást svého života a nikdy to nebude jinak :).

A já se tady zas vykecávám o nezásadních věcech, takže se zvedám a jdu na chvíli kotvit do kuchyně a vymyslet nějakou tu snídani.

Mé fotky

15. června 2013 v 12:18 | CarolC
Na přání Tracy sem hodím pár fotek, které se svou zrcadlovkou Canon EOS 600D vytvářím. Předem říkám, nejedná se o žádnej šlágr. Zrcadlovku mám teprve od zimy a přibližně stejně dlouho se pořádně věnuju focení a není to zrovna jednoduché se s tím učit. Tolik tlačítek a všeho, ale snažím se! Smějící se

Fotky jsou seřazeny od nejstarších po nejnovější ;)


Kamarádka se svým bráchou, tuhle a ještě několik dalších fotek dávali svým rodičům k Vánocům pod stromek. Lidé mě fotit baví, takže mám nasmlouvané ještě další 3 a snažím se ukecat na focení i další lidi :D


Jestli chcete vidět více mé tvorby, navštivte můj DeviantArt ;)

Ask

13. června 2013 v 13:39 | CarolC
http://causes-prod.caudn.com/photos/photos/nO/kD/8A/A7/gG/VQ/Dj/o3B.jpgZ dlouhé chvíle jsem si založilaask.fm, tak kdyby někoho něco zajímalo a chtělo se mě na něco zeptat, tak má možnost zde. Mimochodem, zdá se mi to jako šikovná věc :)

Triko a další

9. června 2013 v 18:19 | CarolC
DIY t-shirtJak se máte lidi? Já mám stále zkouškové, čeká mě ale už jen jedna zkouška (management cestovních kanceláří) a další dva předměty si musím zopáknout.
Z němčiny mi odmítla udělit zápočet ač jsem měla všechnosprávně až na jednu část, tak či tak, 2/3 jsem měla správně určitě. Takže netušim, co se jí zas nelíbilo. Oprava němčiny mě čeká 18. 6.
Pak tady máme právo, ze kterého jsem vylítla v pátek. To si zopáknu až v září, jak se totiž říká - teď na to kašlu, jelikož to nestíhám. No a cestovní kanceláře, zkouška mě čeká 19. 6., ale tady si docela věřim navíc mám dost času na učení. A pak už jen vytoužené prázdniny, které hodlám strávit v práci, když nepočítám účast na Rock For People hned na začátku července.

A teď tady sedim a píšu tohle a hned poté chci aktualizovat blog. Než jsem si sedla sem, tak jsem si začla dělat GD triko. Fotku z té činnosti můžete vidět v tomhlečlánku nahoře ;).
Kromě učení se se nudim :D... jinak jsem si v pátek pořídila nový mobilní telefon. Rok a půl jsem vlastnila iPhone 3G po bráchovi, který se sekal a pomalu (možná snad i rychle), ale jistě šel do háje. V pátek jsem se naštvala a pořídila si telefon nový. Opětmám iPhone, tentokrát ten nejnovější, tedy 5. Takže mám novýho mobilního miláčka a jsem spokojená :P a jinak se mám vlastně taky fajn a teď jdu aktualizovat ten blog!

Vyskakující okno

2. května 2013 v 21:46 | CarolC
Je možné, že vám při návštěvě mého blogu nesmyslně vyskakuje okno s nějakou autorizací. Pokud možno, prosím ignorujte to... dělá mi to od včera a vůbec netuším, kde se to vzalo, nic zvlýštního a divného jsme se svým počítačem neprováděla, takže to těžko i sama vyřeším.

Díky za pochopení...

Mimochodem...

29. března 2013 v 22:55 | CarolC
Kolem Green Day se v poslední době novinky nehemží (pokud tedy nepočítáme fakt, že rozjeli světové turné), a tak sem není nic moc co psát. Za to u Magnumky opět najdete zase nějaké nové recenze na koncerty. Jestli teda chcete vedět, jak si kapela po dlouhé pauze vede, tak si jich pár přečtěte ;)

Takový ten pocit

23. března 2013 v 10:37 | CarolC
Takový ten pocit, když vám někdo vezme něco, co pro vás mělo cenu. Asi tak nějak jsem se cítila, když jsem dnes ráno zapla počítač a rozjela internet a dočetla se o tom, že my Chemical Romance končí.
Ano, není nad to začít den s "perfektní" zprávou.

Chci tímhle vším říct, že pro mě tahle kapela opravdu něco znamenala. O to víc mě mrzí, že je live už nikdy neuslyším :/.

Ano, tahle zpráva jen tak asi nějaký vtípek nebude, protože ta zpráva jedna visí na jejich oficálkách a jedna to visí na Gerardově oficiálním twitteru. Ne, nesouvisí to s Greenama, ale já se jen prostě chtěla vypsat.
 
 

Reklama