Z časopisů

Kerrang!

4. října 2013 v 22:55 | CarolC
V nejnovějším magazínu Kerrang! si nyní můžete složit papírové postavičky 5 slavných hudebníků. Je mezi nimi i BillieJoe :D, dále tam je třeba Slash či Gerard Way :D...

Green Day na titulce Kerrang!

21. srpna 2013 v 21:06 | CarolC
Green Day se objevili na titulní straně nejnovějšího vydání hudebního magazínu Kerrang. A jako titulek na titulní straně je "The 25 songs we want to hear this weekend as chosen by Kerrang!, the fans - and the band!" - "25 písní, které chceme tento víkend slyšet vybrané Kerrangem, fanoušky - a kapelou!"

Green Day v Rock&Pop

30. června 2013 v 10:16 | CarolC
rap07_titul.jpgGreen Day nyní najdete v nejnovějším čísle Rock&Pop. Jedná se o recenzi na jejich koncert, který odehráli v Bělehradě (Srbsko). Dále tam je i zmínka o Rock am Ring, kde Greeni také odehráli svůj set.

Info mám od Lufi z blogu, kde také píše, že kdyby někdo chtěl, tak ať jí napíše na email a pošle mu scany z časopisu ;)

Rolling Stone: "The Road Back From Hell"

27. února 2013 v 12:18 | CarolC
Billie Joe Armstrong se objeví na obálce nového čísla hudebního magazínu Rolling Stone. Uvnitř časopisu taktéž najdete i rozhovor s Billiem. Jedná se o první rozhovor, který Billie Joe poskytl od začátku svého léčení a boje s návykovou látkou.

"V exkluzivním rozhovoru nadcházejícího čísla časopisu Rolling Stone se Billie Joe sveřuje o alkoholum a zněužívání léků na předpis a o cestě zpět na pódia od zhroucení na festivalu iHeartRadio v Las Vegas v září."
...
""Vzpomínám si jen na pár věcí," říká Armstrong o incidentu ve Vegas. "Druhý den ráno jsem se probudil. Zeptal jsem se (své ženy) Adrienne, jak zlé zo bylo?" "Řekla,"Je to špatné". "Volal jsem svému manažerovi. Řekl,"Začínáš v letadle na cestě zpátky do Oaklandu a jdeš okamžitě na rehabilitaci.""

Vydání se dostane na stánky tento pátek.

Teď bych vám sama k celému incidentu s Billieho léčení ráda něco řekla já a řeknu vám, že je to vcelku osobní. Vždycky jsem na Billieho koukala jako na svého vzora, on mi vždy ukazoval, že pokud člověk chce dokáže všechno, všemu se dokáže postavit čelem a pokud má vůli tak i všechno ustojí. Ve chvíli, kdy vyplavalo na povrch, že on to nezvládl jsem neprocházela zrovna lehkým obdobím a to že on něco nezvládl mě dostalo ještě víc ke dnu.
Doufám tedy, že on už je teď v pořádku, ale ještě není u konce, tahle cesta od závislosti je hodně dlouhá, ale on to zvládne. On je silná osobnost a akorát teď trošku zakopnul.

Alternative Press

23. listopadu 2012 v 20:29 | CarolC
V novém vydání časopisu Alternative Press najdete recenzi na ¡Tre!.

Big Cheese

4. listopadu 2012 v 21:52 | CarolC
Na obálce nového vdáné časopise Big Cheese se objevili Green Day. O čem ale bude článek uvnitř zatím není známe...

Green Day v Alt Press

22. srpna 2012 v 15:46 | CarolC
Pre-Order: 291.1 Green Day (10/12)Pre-Order: 291.2 Green Day (10/12)Magazín Alternative Press zveřejnil, že Green Day se objeví na obálce jejich nejnovějšího vydání časopisu + tam s nimi taktéž bude článek hovořící o jejich triologii. Alt Press vydal hned dvě různé vydání časopisu = každé má jinou obálku s fotkou kapely.
Zde pro vás mám útyvek z článku:
"Za skoro 30 let existence oblíbené americké punk-rockové trio prodalo miliony desek a koncertních vstupenek, odstartovalo válku politické apatii a za celou dobu si užilo mnoho zábavy. Takže, co dělat dál, když vám je 40, peníze máte na účtu v bance a děti k výchově? Pokud vaše odpověď nebyla "Zůstat ve studiu a vydat tři rocková alba," tak rozhodně nevíte nic o Green Day."

Alt Press byl první časopis, který mluvil s kapelou o tvorbě alba 21st Century Breakdown a nutno řícu, že s nimi měli vynikající rozhovor.

Více se dále dozvíte na AltPress.com a taktéž tam najdete i předprodej časopisu za $7.50.

A jako bonus se koukněte na video s klukama z focení (bohužel mi video nejde vložit :/)

Kerrang!

17. července 2012 v 18:10 | CarolC
Jak obálka nového Kerrang! napovídá, tak se v novém čísle dočteme o Green Day a jelikož jsou na titulní straně, počítám to na delší článek.

Kerrang: 20 nejlepších rockových hvězd

17. července 2012 v 11:40 | CarolC
V Kerrangu najdete článek "20 Greatest Rock Stars Ever!" Na 2. místě se umístil Billie Joe, vtipné je, že třeba Freddie Mercury je na 3. místě. A vidim tam i Marilyna Mansona 8).

Obálka nového Billboardu!

13. července 2012 v 13:54 | CarolC

Kerrang! - scan

1. února 2012 v 21:58 | CarolC

Kerrang!

25. ledna 2012 v 17:34 | CarolC
Dnes vychází nové číslo Kerrang! Magazine, ve kterém je k naleznutí 10 plakátů a z toho na jednom jsou Green Day. Také v Kerrang bude článek o Lookout! Records. Více si přečtětě co v tomto čísle najdete na jejich stránkách.

Plakát

5. ledna 2012 v 11:17 | CarolC
V novém vydání magazínu Kerrang! bude maxi plakát s Green Day... těchto plakátů vyjde v časopise víc... například ještě s Paramore, 30 Second To Mars, Avenged Sevenfold či Young Guns.

Více na stránkách Kerrang! Magazine.
BTW: Muhehehe, pro mou vlastní radost je na obálce Gee-Gee 8).
 
 

Reklama